Zamknij

Nowy singiel Imagine Dragons. Premiera już dziś w Radiu ZET!

Redakcja
23.02.2018 11:17
Imagine Dragons
fot. ons.pl

Amerykański zespół powraca z nowym singlem. Piosenka powstała w trakcie sesji nagraniowej do ich ostatniego krążka „Evolve”. Słuchacze Radia ZET będą mieli okazję usłyszeć po raz pierwszy „Next To Me” już dziś po godz. 19:00.

Gorąca premiera w piątkowym „Wieczorze z Radiem ZET”. Marcin Wojciechowski zaprezentuje kolejny singiel Imagine Dragons zatytułowany „Next To Me”. Utwór stworzył Alex Da Kid, popularny producent odpowiedzialny za wcześniejsze przeboje zespołu, takie jak „Radioactive” czy „Demons”.

Premiera singla zbiegła się w czasie z ogłoszeniem kolejnej części trasy koncertowej „Evolve Tour”, która rozpocznie się już 5 czerwca w amerykańskich Hartford. W trakcie wakacji zespół wystąpi m.in. w Nowym Jorku, Tampie czy Toronto. Imagine Dragons towarzyszyć będzie na koncertach 17-letnia Grace VanderWaal, wokalistka i autorka piosenek.

Imagine Dragons Next To Me
fot. mat. prasowe

W czasie lata premierę będzie miał także dokument „Believer”, efekt współpracy zespołu z HBO Documentary Films i Live Nation Productions. W filmie Dan Reynolds, lider Imagine Dragons, chce zbadać, w jaki sposób mormoni traktują osoby ze środowiska LGBTQ i jak polityka Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich, który potępia związki osób tej samej płci, wpłynęła na wzrost liczby samobójstw wśród młodzieży w stanie Utah. Wokalista grupy sam jest mormonem i liczy, że jego dokument zainicjuje dyskusję o prawach homoseksualistów wśród społeczności mormońskiej.

RadioZET.pl/PK