Zamknij

Imagine Dragons opublikował teledysk do "Cutthroat". W klipie wystąpiła gwiazda X-Menów [WIDEO]

06.05.2021 13:14
Imagine Dragons
fot. JAVIER SORIANO/AFP/East News

Imagine Dragons opublikował kolejne wideo. W teledysku do singla "Cutthroat" możemy zobaczyć aktorkę Olivię Munn znaną z serii filmów o X-Menach.

Imagine Dragons zostawia za sobą trudny dla zespołu okres i rzuca się w wir pracy. W ostatnim czasie grupa opublikowała dwa teledyski promujące ich nową muzykę. Pierwszy z nich pojawił się w sieci jeszcze w marcu.

Imagine Dragons z teledyskiem do "Cutthroat"

"Follow You" to utwór, którego produkcją zajął się Rick Rubin znany ze współpracy między innymi z Metallicą. Jak opisał kompozycję frontman grupy, Dan Reynolds - jest to piosenka do uprawiania egzorcyzmów nad swoim użalaniem się nad sobą. Powstała ona w chwili, kiedy życie frontmana formacji zmieniło się o 180 stopni. Muzyk był w trakcie podpisywania papierów rozwodowych, kiedy to otrzymał przełomową dla związku wiadomość od żony. Wspólnie podjęli decyzję, że przełożą temat rozstania, dzięki czemu udało im się przetrwać trudne chwile.

Tym razem Imagine Dragons udostępnił klip do singla "Cutthroat", który ma być kontynuacją poprzedniej produkcji. W nagraniu wyreżyserowanym przez Matta Eastina widzimy Olivię Munn znaną z filmów takich jak "X-Men: Apocalypse" czy "The Newsroom" oraz Adriana Martineza z "Sisters" i "Stumptown".

Olivia Munn i Adrian Martinez w teledysku Imagine Dragons

Teledysk możecie obejrzeć poniżej:

"Cutthroat" i "Follow You" to pierwsze nowe nagrania Imagine Dragons od wydania albumu "Origins" w 2018 roku.

Po uczczeniu 10-lecia na scenie w 2018 roku członkowie Imagine Dragons zmierzyli się z trudnym czasem w swojej karierze. Muzycy zmagali się z problemami osobistymi, a w 2019 roku Dan Reynolds uznał, że potrzebuje przerwy od muzyki. Chwilę później wybuchła pandemia koronawirusa. Jednak odpoczynek od zespołu okazał się zbawienny dla twórców. 

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET