Zamknij

Impact Festival powraca do Polski. Wiemy, kto wystąpi podczas imprezy [DATA, MIEJSCE, BILETY]

29.11.2021 12:04
Koncert
fot. shutterstock.com/Zdjęcie poglądowe

Impact Festival wraca na mapę koncertową Polski. Impreza odbywała się w naszym kraju od 2012 roku. Zagrały na niej gwiazdy takie jak Rammstein, Slayer czy Tool.

Impact Festival to impreza rockowa, która po raz pierwszy odbyła się w naszym kraju 9 lat temu na warszawskim Lotnisku Bemowo. Wówczas na scenie mogliśmy zobaczyć między innymi Red Hot Chili Peppers, Kasabian i Public Image Ltd. W późniejszych latach scena festiwalowa przeniosła się do łódzkiej Atlas Areny, a potem do Tauron Areny w Krakowie. W imprezie wzięli udział artyści tacy jak Ozzy Osbourne, System of a Down, Linkin Park, Slipknot, Gojira, Aerosmith, Black Sabbath, Korn, Rammstein, Slayer czy Paramore.

Impact Festival 2022. Kto wystąpi? [DATA, MIEJSCE]

Ostatnia edycja wydarzenia odbyła się w 2019 roku w Krakowie, gdzie zagrał między innymi Tool oraz Alice in Chains. Okazuje się, że festiwal powraca na koncertową mapę Polski i odbędzie się w Tauron Arenie po dwuletniej przerwie.

Impact Festival 2022 zaplanowano na 6 lipca 2022 roku. Organizatorzy poinformowali również o pierwszych artystach, którzy zasilą skład imprezy. Główną gwiazdą festiwalu będzie Five Finger Death Punch. Oprócz tego na krakowskiej scenie pojawi się Black Label Society oraz Hollywood Undead.

Impact Festival 2022. Bilety

Bilety pojawią się w sprzedaży ogólnej 3 grudnia o godzinie 11:00. Wówczas wejściówki będzie można kupić wchodząc na stronę organizatorów wydarzenia - LiveNation.pl.

Bilety będą dostępne do nabycia wcześniej dla klientów Ticketmaster oraz Citi Handlowy.

  • Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: 30.11 godz. 11:00
  • Przedsprzedaż Ticketmaster: 2.12 godz. 11:00