Zamknij

Występ 81-latki w irlandzkim „Mam Talent” doprowadził jurorów do łez [WIDEO]

Redakcja
15.03.2018 12:37
Ireland's Got Talent Evelyn Williams
fot. Youtube (Ireland's Got Talent)

81-letnia Evelyn Williams to uczestniczka pierwszej irlandzkiej edycji programu „Mam Talent”. Jej występ z piosenką „Send In The Clowns” wzruszył wszystkich jurorów, a Irlandka otrzymała oklaski na stojąco.

Ireland’s Got Talent 2018: 81-letnia Evelyn Williams

Evelyn Williams zrobiła furorę wśród irlandzkiej publiczności. Starsza pani pojawiła się na castingu do tamtejszego „Mam Talent” z popularnym utworem „Send In The Clowns”, który powstał na potrzebu musicalu „Mała nocna muzyka” z lat siedemdziesiątych. Później piosenkę wykonywali m.in. Frank Sinatra, Judy Collins czy Barbra Streisand.

81-latka doprowadziła jury oraz publiczność do łez. Michelle Visage, jedna z jurorek programu, zdecydowała się użyć złotego przycisku, dzięki któremu Williams awansowała automatycznie do półfinału „Ireland’s Got Talent”. Staruszka nie mogła uwierzyć w werdykt i również popłakała się na scenie.

Jej występ cieszy się także dużą popularnością w internecie. Nagranie obejrzano ponad 1,6 miliona razy w serwisie YouTube, gdzie nie brakuje wielu pozytywnych komentarzy na temat uczestniczki programu.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

RadioZET.pl/PK