Zamknij

Ireneusz Milczarek nie żyje. Muzyk disco-polo miał 44 lata

06.11.2021 15:28
Nie żyje gwiazdor disco-polo
fot. Shutterstock

Ireneusz Milczarek nie żyje. Gwiazdor znany z zespołu MR SEBII miał 44 lata. Mężczyzna odszedł nagle.

Ireneusz Milczarek nie żyje. Gwiazdor zespołu disco-polo MR SEBII odszedł nagle. Mężczyzna miał 44 lata. Wiadomość o śmierci muzyka opublikowano na oficjalnym profilu gwiazdora na Facebooku.

Zobacz też:  William Lucking nie żyje. Gwiazdor serialu "Synowie Anarchii" miał 80 lat

Ireneusz Milczarek nie żyje. Muzyk disco-polo miał 44 lata

"Dzisiejszy poranek był dla nas szokiem. Nasz wieloletni przyjaciel, kolega, członek zespołu, najlepszy akordeonista, współautor ostatniej nowości "Zatańcz moja miła", znany z serialu "Wesele z Piekła rodem", nie żyje. Ireneusz Mariusz Milczarek (Piękny Maniek) zmarł nagle dziś rano. Pozostawił smutek i tęsknotę. Mariusz, już nie zagramy razem więcej koncertów, nie nagramy zaplanowanych piosenek. Wszystko szlak trafił. Niech tańczą tobie teraz aniołowie jak śpiewasz z nami w naszej wspólnej piosence. Nigdy cię nie zapomnimy. Wyrazy współczucia dla najbliższych. [*] Rip -" - tak pożegnali muzyka jego koledzy z zespołu.

Pod postem fani zostawili wirtualne znicze oraz mnóstwo wyrazów współczucia i wsparcia dla najbliższych Ireneusza. "Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny", "kondolencje", "nie chce się wierzyć" - pisali fani.