Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Isis Gee szokuje wyglądem. Tak wygląda dziś reprezentantka Polski na Eurowizji [ZDJĘCIA]

09.04.2019 14:00

Jeszcze niedawno Isis Gee cieszyła się w naszym kraju dość sporą popularnością. Udział w „Tańcu z gwiazdami” i występ na Eurowizji 2008 jako reprezentantka Polki. Dziś mało kto o niej jednak pamięta. Artystka zmieniła pseudonim na Tamara Gee i zaczęła inwestować w operacje plastyczne. Trzeba przyznać, że wygląda zupełnie inaczej. Zobaczcie zdjęcia!

Isis Gee fot. TRICOLORS/East News, instagram.com/tamara.gee.music

Isis Gee dziś. Szokująca metamorfoza ZDJĘCIA

Urodzona w Stanach Zjednoczonych Isis Gee dała się bliżej poznać jako uczestniczka szóstej edycji „Tańca z Gwiazdami” w 2007 roku. Zakończyła program na wysokim 5. miejscu. Później przyszła pora na kolejny duży krok.

Artystka wzięła udział w polskich preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2008. Wygrała je i reprezentowała nasz kraj w imprezie z piosenką „For Life”. Udało jej się awansować do finału Eurowizji 2008, gdzie zajęła ostatecznie 24. miejsce.

Postać Isis Gee, a właściwie Tamary Gołębiowskiej, wzbudzała ogromne kontrowersje w Polsce. Kiedy artystka cieszyła się u nas dużą popularnością, wiele osób krytykowało jej wygląd i twierdziło nawet, że kobieta jest tak naprawdę mężczyzną. Piosenkarka szybko zdementowała te plotki.

Dziś o Isis Gee mało kto pamięta. Artystka wróciła do Stanów Zjednoczonych i zmieniła pseudonim na Tamara Gee. Okazuje się, że zaczęła także mocno ingerować w swój wygląd i poddała się operacjom plastycznym. Na najnowszych zdjęciach zupełnie nie przypomina dawnej siebie. Zobaczcie galerię!

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi