Zamknij

Isis Gee szokuje wyglądem. Tak wygląda dziś reprezentantka Polski na Eurowizji [ZDJĘCIA]

Piotr Krajewski
09.04.2019 14:00
Isis Gee
fot. TRICOLORS/East News, instagram.com/tamara.gee.music

Jeszcze niedawno Isis Gee cieszyła się w naszym kraju dość sporą popularnością. Udział w „Tańcu z gwiazdami” i występ na Eurowizji 2008 jako reprezentantka Polki. Dziś mało kto o niej jednak pamięta. Artystka zmieniła pseudonim na Tamara Gee i zaczęła inwestować w operacje plastyczne. Trzeba przyznać, że wygląda zupełnie inaczej. Zobaczcie zdjęcia!

Isis Gee dziś. Szokująca metamorfoza ZDJĘCIA

Urodzona w Stanach Zjednoczonych Isis Gee dała się bliżej poznać jako uczestniczka szóstej edycji „Tańca z Gwiazdami” w 2007 roku. Zakończyła program na wysokim 5. miejscu. Później przyszła pora na kolejny duży krok.

Artystka wzięła udział w polskich preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2008. Wygrała je i reprezentowała nasz kraj w imprezie z piosenką „For Life”. Udało jej się awansować do finału Eurowizji 2008, gdzie zajęła ostatecznie 24. miejsce.

Postać Isis Gee, a właściwie Tamary Gołębiowskiej, wzbudzała ogromne kontrowersje w Polsce. Kiedy artystka cieszyła się u nas dużą popularnością, wiele osób krytykowało jej wygląd i twierdziło nawet, że kobieta jest tak naprawdę mężczyzną. Piosenkarka szybko zdementowała te plotki.

Dziś o Isis Gee mało kto pamięta. Artystka wróciła do Stanów Zjednoczonych i zmieniła pseudonim na Tamara Gee. Okazuje się, że zaczęła także mocno ingerować w swój wygląd i poddała się operacjom plastycznym. Na najnowszych zdjęciach zupełnie nie przypomina dawnej siebie. Zobaczcie galerię!

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK