Zamknij

Ivan Komarenko dzisiaj. Co robi obecnie autor przeboju „Jej czarne oczy”?

Piotr Krajewski
08.08.2019 15:11
Ivan Komarenko dzisiaj co robi obecnie autor hitu Jej czarne oczy Ivan i Delfin
fot. Maciej NABRDALIK/East News

Ivan Komarenko zdobył ogromną popularność jako wokalista zespołu Ivan i Delfin, z którym nagrał wielki przebój „Jej czarne oczy”. Od dłuższego czasu o polsko-rosyjskim artyście jest jednak bardzo cicho. Co dziś robi Ivan Komarenko? W jednym z najnowszych wywiadów zdradził, że chętnie spędza czas w klasztorze.

Ivan Komarenko dzisiaj. Co robi obecnie wokalista Ivan i Delfin?

Ivan Komarenko miał swoje pięć minut w muzyce, a przeboje jego zespołu Ivan i Delfin śpiewała w pierwszej dekadzie XXI wieku cała Polska. Wielki sukces hitu „Jej czarne oczy”, występ w barwach Polski na Eurowizji 2005, gra w „M jak miłość” i udział w „Tańcu z gwiazdami”.

Popularność Ivana Komarenki dość szybko jednak przeminęła, a dziś mało kto pamięta o wokaliście Ivan i Delfin. Artysta nie przestaje tworzyć i nadal chętnie koncertuje, czym chwali się na swoim Instagramie.

Okazuje się, że obecnie w wolnych chwilach Komarenko skupia się na czymś zupełnie innym. W wywiadzie dla Fakt24 zdradził, iż od czasu do czasu przebywa w buddyjskim klasztorze pod Nowym Jorkiem. Prowadzą go mnisi z Tajwanu.

Byłem tam już trzykrotnie. Pierwszy raz w 2013 roku. Zazwyczaj jeżdżę tam na zimę i część wiosny, kiedy nie mam koncertów — mówi wokalista i zdradza, że pojedzie tam ponownie w przyszłym roku.

Zagłosuj

Lubisz przebój "Jej czarne oczy"?

Liczba głosów:

Ivan Komarenko przyznał, że w klasztorze nie tylko skupiał się na wyciszeniu, ale również pracował. Był tam wolontariuszem i pomagał w codziennych obowiązkach.

Wstawałem tam o 4:00. Przygotowałem jedzenie w kuchni, sprzątałem pokoje mnichów. W zamian otrzymywałem możliwość obcowania z piękną przyrodą, uczyłem się języka angielskiego, mogłem jeść dobre wegańskie potrawy. I odpoczywałem — dodał.

RadioZET.pl/fakt.pl/PK