Zamknij

Upadek Izabeli Trojanowskiej na koncercie w Koszalinie. Nowe informacje o stanie zdrowia artystki

27.07.2021 09:02
Izabela Trojanowska
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Izabela Trojanowska zaliczyła bolesny upadek podczas koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki w Koszalinie. W trakcie występu piosenkarka przewróciła się i upadła na plecy. Pojawiły się nowe informacje na temat stanu zdrowia Izabeli Trojanowskiej.

Izabela Trojanowska była jedną z gwiazd koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki, który odbył się w niedzielę w Koszalinie. Piosenkarka nie będzie jednak dobrze wspominać tego dnia. W trakcie występu niespodziewanie upadła.

„Fakt” ujawnił nowe informacje na temat stanu zdrowia Izabeli Trojanowskiej. Choć wokalistce udało się dokończyć koncert, to najprawdopodobniej będzie musiała przejść dodatkowe badania.

Zobacz także: Beyonce upadła na koncercie. Wszystko nagrała kamera [WIDEO]

Upadek Izabeli Trojanowskiej na koncercie w Koszalinie. Nowe informacje o stanie zdrowia

Upadek Izabeli Trojanowskiej podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki w Koszalinie zszokował widzów. Cała sytuacja wygląda na tyle niepokojąco, że wiele osób zaczęło się martwić o piosenkarkę.

Niedługo później gwiazda wróciła na scenę i zapewniła fanów, że jest w dobrej formie. Poprosiła także, aby się o nią nie martwić.

Już patrzę pod nogi – zażartowała Trojanowska.

Jak podaje nieoficjalnie „Fakt”, Izabela Trojanowska została zbadana na miejscu przez lekarza, który nie stwierdził urazu. Piosenkarka zaczęła jednak odczuwać ból po upadku. Tabloid skontaktował się z menadżerem, który poinformował, że gwiazda najprawdopodobniej przejdzie jeszcze dodatkowe badania.

Jedziemy do lekarza do Warszawy, Iza śpi, nie chcę jej budzić, boli ją ręka – miał powiedzieć menadżer.

Poniżej możecie zobaczyć nagranie wideo upadku Izabeli Trojanowskiej w Koszalinie: