Zamknij

J Balvin najpopularniejszym artystą na świecie! Nowe dane Spotify

Redakcja
28.06.2018 11:26
J Balvin
fot. Youtube (J Balvin)

Spotify poinformowało, że J Balvin jest obecnie najpopularniejszym artystą w popularnym serwisie streamingowym. Latynoski gwiazdor może pochwalić się ponad 48 milionami słuchaczy w ciągu miesiąca.

Spotify: J Balvin najpopularniejszym artystą na świecie

Popularność J Balvina, gwiazdy reggaetonu, rośnie z miesiąca na miesiąc. Serwis Spotify poinformował właśnie, że Kolumbijczyk jest najpopularniejszym artystą na świecie. Jego muzyki na popularnej platformie streamingowej słucha obecnie niemal 50 milionów ludzi. Latynoski gwiazdor pobił tym samym wcześniejszego lidera — kanadyjskiego rapera Drake’a.

J Balvin robi furorę w internecie ze swoim najnowszym albumem „Vibras”, który ukazał się w maju. Fenomenalnie radzą sobie na Spotify także jego utwory, m.in. „X” z Nicky Jam oraz „I Like It” z Cardi B i Bad Bunny.

Udowadniamy, że Latynosi mają moc łączenia się z publicznością na globalnym poziomie, bez rezygnowania ze swojej tożsamości. To osiągnięcie całej latynoskiej społeczności — powiedział szczęśliwy J Balvin.

33-letni J Balvin osiąga coraz większe sukcesy ze swoją hiszpańskojęzyczną muzyką. Przez wielu jest nazywany jednym z najpopularniejszych latynoskich artystów w historii. Jego ostatnie single cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Do największych hitów Kolumbijczyka należą m.in. utwory „Mi Gente”, „Ay Vamos” czy nagrany wspólnie z Liamem Paynem „Familiar”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/thefader.com/PK