Zamknij

Jak brzmiałaby piosenka Maty w wykonaniu Maneskin? Oto wyjątkowy cover utworu rapera [WIDEO]

17.11.2021 17:25
Mata/Maneskin
fot. Lukasz Kalinowski/East News/Rex Features/East News

Co by było gdyby Maneskin nagrał cover Maty? Wszystko jest możliwe! W sieci pojawił się nietypowy cover utworu "Szafir". 

Grupa Maneskin oraz Mata to dwa zupełnie inne muzyczne światy. Łączy ich jednak duża popularność i uznanie fanów. Raper  zasłynął swoim kawałkiem "Patointeligencja" i od tamtej pory przez niektórych krytyków został okrzyknięty "głosem swojego pokolenia" w Polsce. Z kolei Maneskin po wygranej na Eurowizji poza serwowaniem fanom nowej muzyki, starają się przekazywać światu swoje wartości i przełamywać tabu.

Co by było, gdyby Maneskin zagrali utwór Maty?

Młody Matczak wydał niedawno swoją drugą płytę. Jednym z singli, który promuje wydawnictwo, jest "Szafir". Do utworu stworzono teledysk, w którym zagrała modelka Anja Rubik. Czy którykolwiek z fanów Maty wyobrażał sobie, jak brzmiałby utwór, gdyby zagrał go Maneskin? Okazuje się, że tak.

Producent muzyczny i wokalista, który całkiem niedawno opublikował niezwykłą wersję hitu sanah, tym razem wziął na warsztat Matę i zwycięzców Eurowizji 2021. Wcześniej zaprezentował w sieci "Kolońską i szlugi" w wersji disco, teraz przygotował fragment interesującego coveru Maty.

Zobacz też: 12 znanych artystów, którzy stali się popularni dzięki YouTube

Jak brzmiałby "Szafir" Maty w wykonaniu Maneskin?

Interpretacja utworu autorstwa @mikejohnsonsbeats wywołała lawinę zachwytu w komentarzach pod nagraniem. Słuchacze wręcz błagają o pełną wersję kawałka, której mogliby regularnie słuchać. Wideo twórcy ma już przeszło 530 tysięcy wyświetleń na koncie.