Zamknij

Jakub Krystyan z utworem „Ty mnie znasz”. Debiutancki singiel finalisty „Idola” [WIDEO]

Redakcja
12.02.2018 16:02
Jakub Krystyan z utworem „Ty mnie znasz”. Debiutancki singiel finalisty „Idola” [WIDEO]
fot. Youtube (JakubKrystyanVEVO)

Jakub był jednym z trzech finalistów piątej edycji słynnego „Idola”. Artysta właśnie udowodnił, że ciężko pracował przez ostatnie kilka miesięcy. W internecie możemy usłyszeć już jego pierwszy utwór, który stworzył wspólnie z Wojtkiem Łuszczykiewiczem. W oficjalnym teledysku pojawia się wnuczka Leszka Millera.

„Ty mnie znasz” to debiutancki singiel Jakuba Krystyana wydany pod skrzydłami wytwórni Universal Music Polska. Piosenka, stworzona wspólnie z Czarnym HIFI i Wojtkiem Łuszczykiewiczem, zapowiada pierwszy krążek finalisty „Idola”, który pojawi się najprawdopodobniej jeszcze w tym roku.

Artysta gościł niedawno w programie Marcina Wojciechowskiego. Nie zabrakło krótkiej rozmowy na temat udziału w popularnym talent show.

- „Idol” był okresem przełomowym w moim życiu. Wiele pozmieniało się. Spotkałem ludzi, którzy byli w stanie mi pomóc i zagwarantować narzędzia. To dopiero początek, ale wszystko jest na dobrej drodze - mówi Jakub.

Oprócz samego muzykowania, Krystyan spełnia się także w organizowaniu popularnych jam sessions bluesowych na krakowskim Kazimierzu.

- Blues jest dla mnie trochę jak jazz. Chodzi o improwizację. Tę nutkę bluesową staram się przemycić do swojej muzyki. Żyjemy po to, aby ryzykować. „Idol” pokazał mi, że warto jest postawić wszystko na jedną kartę - powiedział muzyk w "Wieczorze z Radiem ZET".

W klipie możemy zobaczyć Monicę Miller, wnuczkę byłego Prezesa Rady Ministrów Leszka Millera.

Zobacz także

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK