Zamknij

James Blunt wystąpi w Polsce. Znamy datę koncertu w Gliwicach

Sylwia Wamej
30.08.2019 15:18
James Blunt
fot. Materiały prasowe

James Blunt, autor hitowego „You're Beautiful” wystąpi w Polsce w 2020 roku. Brytyjski artysta zagra koncert w Gliwicach, wczesną wiosną, 7 marca. Artysta zaprezentuje swój najnowszy repertuar z płyty, która pojawi się w sklepach tej jesieni.

James Blunt wystąpi w Polsce. Kiedy zagra swój koncert w Gliwicach?

James Blunt zagra koncert w Polsce w 2020 roku. Artysta po flircie z muzyką elektroniczną powraca do starych brzmień w połączeniu z gitarą. James Bunt zaprezentuje w Arenie Gliwice swój najnowszy repertuar z płyty, która ujrzy światło dzienne jeszcze tej jesieni. Koncert w Polsce odbędzie się 7 marca.

Nowa płyta Jamesa Blunta nosi nazwę „Once Upon A Mind” i w wersji cyfrowej właśnie została udostępniona do sprzedaży. Tradycyjny krążek kupić będzie można od 25 października. Fani znajdą tu klasyczne piosenki, które „poruszą zarówno serce, jak i głowę” - zapewnia sam artysta. Zapowiedzią albumu są pierwsze cztery piosenki, które wkrótce ujrzą także światło dzienne jako pojedyncze single. Będą to: niczym powiew świeżości „Cold”, wzruszająca ballada „Monsters”, mocno popowa „5 Miles” oraz nieco w stylu country piosenka „Halfway”. Cały album ma być kwintesencją ciepła i osobowości Jamesa Blunta.

W lutym 2020 roku Brytyjczyk ruszy w trasę promującą nowy krążek. Najpierw wystąpi na ośmiu koncertach w Wielkiej Brytanii, później artysta zaśpiewa kilka razy w Niemczech, Francji Włoszech i Austrii oraz da pojedyncze koncerty w Holandii, Belgii, Szwajcarii, Czechach i na Węgrzech. Do Polski James Blunt przyjedzie 7 marca, wystąpi w Arenie Gliwice. Swój objazd po Europie zakończy miesiąc później - koncertem w prestiżowej, londyńskiej Royal Albert Hall.

- Świetnie zagrane i zaśpiewane melodyjne piosenki, które nie odbiegają od pierwowzoru na płycie, obecność wielkiego światowego hitu znanego niemal każdemu, zabawna atmosfera i znakomity kontakt z fanami. To wszystko można powiedzieć o koncertach Jamesa Blunta, który od 15 lat niezmiennie zachwyca publiczność. Taki też był występ artysty w maju 2018 roku w warszawskim Torwarze – przypomina Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert Jamesa Blunta w przyszłym roku w Polsce.

James Blunt. Gdzie i kiedy będzie można kupić bilety na jego koncert?

Bilety na koncert Jamesa Blunta do ogólnej sprzedaży trafią 6 września o godzinie 10:00, kupić je będzie można za pośrednictwem www.prestigemjm.com. Dla nabywców wersji cyfrowej nowego albumu udostępniony zostanie kod dostępu umożliwiający wcześniejszy zakup wejściówki – już 4 września. Na koncert zaprasza Miasto Gliwice. 

Zagłosuj

Wybierzesz się na koncert Jamesa Blunta?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW