Zamknij

James Blunt zmaga się z komplikacjami po COVID-19. Ma problemy z mówieniem

27.07.2021 13:39
James Blunt
fot. FaceToFace/REPORTER/East News

James Blunt zachorował na COVID-19 kilka tygodni temu. Autor hitu „You’re Beautiful” wrócił do koncertowania i w piątek wystąpił w londyńskim Royal Albert Hall. Podczas koncertu wyznał, że zmaga się z komplikacjami po koronawirusie. Brytyjczyk ma problemy z głosem.

James Blunt bardzo czekał na powrót do koncertowania i występ w legendarnym Royal Albert Hall w Londynie. Niestety, zaledwie dwa tygodnie przed koncertem wokalista zaraził się koronawirusem.

Piosenkarz ujawnił, że COVID-19 odbił się na jego zdrowiu. Pojawiły się nawet komplikacje – artysta ma wciąż problemy z mówieniem, a w trakcie koncertu bardzo często kaszlał.

James Blunt zmaga się z komplikacjami po koronawirusie. Przez COVID-19 ma problemy z mówieniem

James Blunt opowiedział fanom podczas koncertu w Londynie o swoich problemach związanych z COVID-19 – informuje „The Sun”. Okazuje się, że artysta zaszczepił się jedynie jedną dawką szczepionki, która nie zdołała uchronić go przed chorobą. Dodatkowo gwiazdor zaraził także dwóch kolegów z zespołu i dwóch innych swoich pracowników.

Jego współpracownicy zdążyli się jednak w pełni zaszczepić, więc przeszli zakażenie bez większych problemów. James Blunt nie miał tyle szczęścia. W pewnym momencie artysta musiał zacząć przyjmować leki sterydowe.

Dostałem tylko jedną dawkę szczepionki. Myślałem, że wszystko będzie dobrze, ale koronawirus zaatakował moje płuca. Nie wiem, czy to słyszycie, ale mój głos jest spiep***** – powiedział w trakcie koncertu.

Jak dodaje „The Sun”, James Blunt zmagał się ze sporymi problemami podczas występu. 47-letni wokalista ledwo mówił, bardzo często kaszlał i ratował się piciem wody. Mimo kłopotów z głosem artysta wciąż dobrze radził sobie ze śpiewaniem. Wszystko więc wskazuje na to, że wkrótce Brytyjczyk wróci do świetnej formy.

James Blunt wystąpi w Polsce. Kiedy koncert w Łodzi?

James Blunt zagra koncert w Polsce. Muzyk zapowiedział występ w łódzkiej Atlas Arenie, który odbędzie się 29 maja 2022 roku. W ramach trasy koncertowej "Once Upon a Mind" artysta będzie promował swój ostatni album pod tym samym tytułem.

Bilety na koncert Jamesa Blunta w Łodzi są dostępne na stronie www.biletserwis.pl

RadioZET.pl/thesun.co.uk