Zamknij

Dua Lipa zaśpiewa piosenkę do Jamesa Bonda? Pojawiły się nowe informacje

Piotr Krajewski
05.04.2019 14:43
James Bond Dua Lipa zaśpiewa piosenkę do nowego filmu nowe informacje
fot. DIGITAL/EROTEME.CO.UK/East News

Dua Lipa stworzy piosenkę do nowego filmu o Jamesie Bondzie? Plotki na ten temat krążą już od dłuższego czasu. Teraz pojawiły się kolejne niepotwierdzone informacje, według których Brytyjka będzie kręcić teledysk do filmowego utworu podczas tegorocznego lata.

Dua Lipa zaśpiewa piosenkę do Jamesa Bonda?

Dua Lipa ma zaśpiewać utwór do nowego filmu o Jamesie Bondzie, który wkrótce trafił do kin — tak twierdzą zagraniczne media.

Według najnowszych informacji Dua Lipa podobno przygotowuje się do nagrywania oficjalnego teledysku do filmowej piosenki. Oznacza to, że najprawdopodobniej motyw przewodni filmu „Bond 25” został już nagrany. Temat wideoklipu podchwyciły nawet media we Włoszech, gdzie latem tego roku miałyby powstać zdjęcia. Mówi się, że teledysk będzie kręcony we włoskich miejscowościach Savelletri, Valle d'Itria, Marina di Pisticci i Sassi di Matera.

Pierwsze plotki o angażu znanej piosenkarki w stworzenie piosenki do nowego filmu Bonda pojawiły się po głośnym wywiadzie zespołu Years & Years. w brytyjskim BBC Radio 5. W trakcie wywiadu poruszono temat filmowego. Mikey Goldsworthy, członek zespołu, przyznał, że grupa liczyła na otrzymanie propozycji nagrania utworu promującego obraz. Chwilę później perkusista niespodziewanie ujawnił, że motyw przewodni zaśpiewa najprawdopodobniej Dua Lipa.

Myślałem, że poproszą nas o stworzenie motywu muzycznego, ale wydaje mi się, że nagra go Dua Lipa — powiedział Goldsworthy i niemal natychmiast nerwowo dodał: — Nie powinienem tego mówić? Tak słyszałem. Nie wiem, czuję się źle teraz. Zniszczyłem wszystko

Do tej pory ani Dua Lipa, ani nikt z jej bliskiego otoczenia nie potwierdził oficjalnie tej informacji.

Kiedy nowy film o Jamesie Bondzie?

Nowy film o Jamesie Bondzie będzie już 25. częścią słynnej serii. W rolę agenta 007 ponownie wcieli się Daniel Craig. Według najnowszych informacji w Norwegii ruszyły kilka dni temu zdjęcia do nowego filmu. Światową premierę „Bond 25” zaplanowano na 8 kwietnia 2020 roku.

Ostatni film o agencie 007 zatytułowany „Spectre” miał premierę pod koniec 2015 roku. Obraz zarobił ponad 880 milionów dolarów. 

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/nme.com/PK