Zamknij

Janet Jackson doczeka się filmu dokumentalnego. Pierwszy zwiastun "Janet" już w sieci [WIDEO]

Joanna Chojnacka
07.09.2021 09:54
Janet Jackson doczeka się filmu dokumentalnego. Pierwszy zwiastun "Janet" już w sieci [WIDEO]
fot. East News

Janet Jackson to niekwestionowana legenda muzyki. Artystka doczeka się filmu dokumentalnego o swoim życiu i karierze. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun produkcji. 

Janet Jackson to artystka wielu talentów. Piosenkarka pisze również teksty oraz jest producentką muzyczną i filmową. Sprawdziła się również w roli pisarki, tancerki oraz aktorki. Jackson sprzedała w trakcie swojej kariery przeszło 100 milionów płyt, co czyni ją piosenkarką z największą liczbą sprzedanych albumów w historii muzyki.

"Janet". Kiedy premiera dokumentu o Janet Jackson?

Jackosn rozpoczęła swoją karierę muzyczną w rodzinnej grupie The Jacksons 5 w wieku zaledwie 7 lat. 9 lat później miała na koncie kontrakt z A&M. Debiutancki album artystki obchodzi właśnie czterdzieste urodziny. Z tej okazji powstał dokument o życiu i karierze znanej artystki.

Film dokumentalny zatytułowany po prostu "Janet" będziemy mogli obejrzeć już na początku 2022 roku. Na całość produkcji złożą się dwie części filmu. Na ekranie zobaczymy nie tylko rodzinę Jacksonów, ale również szereg innych gwiazd muzyki takich jak Missy Elliott czy Mariah Carey. W dokumencie artyści opowiedzą o wpływie Janet na rozwój również ich muzyki.

"Janet". Pierwszy zwiastun już w sieci

W sieci pojawił się już pierwszy zwiastun produkcji, który możecie zobaczyć poniżej:

W zapowiedzi dokumentu słyszymy słowa Jackson podkreślające autentyczność zawartej w filmie historii i wkład artystki w jego realizację.

To moja historia widziana moimi oczami, nikogo innego. To sama prawda. Możesz zdecydować, czy mnie pokochasz, czy znienawidzisz. To ja.

Realizacja dokumentu zajęła twórcom ponad 5 lat. Za reżyserię odpowiada Ben Hirsch. Janet Jackson i Randy Jackson pełnią rolę producentów wykonawczych.

Zobacz też: Światowe gwiazdy muzyki, które mają polskie korzenie. Nie brakuje wielkich nazwisk [ZDJĘCIA]