Zamknij

Pielgrzymi zaśpiewali „Despacito” wchodząc na Jasną Górę. Musisz to zobaczyć! [WIDEO]

Redakcja
22.08.2017 09:33
Pielgrzymi zaśpiewali „Despacito” wchodząc na Jasną Górę. Musisz to zobaczyć! [WIDEO]
fot. Youtube (Studio TV NIEDZIELA)

O tej przeróbce „Despacito” mówili wszyscy. Nową wersję latynoskiego przeboju stworzyli pielgrzymi z Archidiecezji Wrocławskiej. Piosenka „Zdrowaś Mario” spodobała się pątnikom do tego stopnia, że wiele grup śpiewało ją idąc do Częstochowy. Utworu nie mogło zabraknąć też w trakcie ostatniego wejścia na Jasną Górę.

Swoją nietypową przeróbkę zaprezentowała wrocławska grupa pielgrzymkowa. Jak poinformował wrocławski "Gość Niedzielny", pielgrzymkowe "Despacito" stworzyli Magdalena Ojak, siostra Janina Anna Kaczmarzyk i ksiądz Jakub Bartczak. Nagranie z wykonania „Zdrowaś Mario” w trakcie tegorocznej pielgrzymki obejrzano już prawie 2 miliony razy.

Poniżej możecie zobaczyć wideo z wejścia 37. Pieszej Pielgrzymki Archidiecezji Wrocławskiej na Jasną Górę. Nie mogło wtedy zabraknąć pielgrzymkowego „Despacito”.

„Despacito” najczęściej oglądanym teledyskiem w historii internetu

Ten moment musiał w końcu nadejść. Klip do „Despacito” to najczęściej oglądane wideo w całej historii serwisu YouTube. Teledysk przekroczył magiczną barierę 3 miliardów wyświetleń. Więcej szczegółów tutaj.

Przebój lata 2017 w 20 różnych językach

W sieci pojawiła się siedmiominutowa kompilacja coverów „Despacito” nagranych w 20 różnych językach. Możecie posłuchać przeboju m.in. w wersjach: koreańskiej, włoskiej, hindi, greckiej czy rosyjskiej. Nie mogło też zabraknąć polskiego akcentu i wykonania Oktawiana, o którym pisaliśmy na początku lipca. Balladową wersję Polaka obejrzano już w internecie blisko 7 milionów razy.

RadioZET.pl/goscniedzielny/PK