Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Pielgrzymi zaśpiewali „Despacito” wchodząc na Jasną Górę. Musisz to zobaczyć! [WIDEO]

22.08.2017 09:33

O tej przeróbce „Despacito” mówili wszyscy. Nową wersję latynoskiego przeboju stworzyli pielgrzymi z Archidiecezji Wrocławskiej. Piosenka „Zdrowaś Mario” spodobała się pątnikom do tego stopnia, że wiele grup śpiewało ją idąc do Częstochowy. Utworu nie mogło zabraknąć też w trakcie ostatniego wejścia na Jasną Górę.

Pielgrzymi zaśpiewali „Despacito” wchodząc na Jasną Górę. Musisz to zobaczyć! [WIDEO] fot. Youtube (Studio TV NIEDZIELA)

Swoją nietypową przeróbkę zaprezentowała wrocławska grupa pielgrzymkowa. Jak poinformował wrocławski "Gość Niedzielny", pielgrzymkowe "Despacito" stworzyli Magdalena Ojak, siostra Janina Anna Kaczmarzyk i ksiądz Jakub Bartczak. Nagranie z wykonania „Zdrowaś Mario” w trakcie tegorocznej pielgrzymki obejrzano już prawie 2 miliony razy.

Poniżej możecie zobaczyć wideo z wejścia 37. Pieszej Pielgrzymki Archidiecezji Wrocławskiej na Jasną Górę. Nie mogło wtedy zabraknąć pielgrzymkowego „Despacito”.

„Despacito” najczęściej oglądanym teledyskiem w historii internetu

Ten moment musiał w końcu nadejść. Klip do „Despacito” to najczęściej oglądane wideo w całej historii serwisu YouTube. Teledysk przekroczył magiczną barierę 3 miliardów wyświetleń. Więcej szczegółów tutaj.

Przebój lata 2017 w 20 różnych językach

W sieci pojawiła się siedmiominutowa kompilacja coverów „Despacito” nagranych w 20 różnych językach. Możecie posłuchać przeboju m.in. w wersjach: koreańskiej, włoskiej, hindi, greckiej czy rosyjskiej. Nie mogło też zabraknąć polskiego akcentu i wykonania Oktawiana, o którym pisaliśmy na początku lipca. Balladową wersję Polaka obejrzano już w internecie blisko 7 milionów razy.

RadioZET.pl/goscniedzielny/PK

Oceń