Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Jason Derulo i „Colors”. Oficjalny teledysk do hymnu Mundialu 2018 w Rosji! [WIDEO]

12.04.2018 15:10

W internecie pojawił się oficjalny teledysk do utworu „Colors”. Piosenka jest hymnem mistrzostw świata w piłce nożnej, które odbędą się w Rosji. Mundial 2018 startuje już w czerwcu.

Jason Derulo Colors fot. Youtube (Jason Derulo)

Jason Derulo — Colors. Hymn Mundialu 2018

„Colors” Jasona Derulo to oficjalna piosenka promująca mistrzostwa świata w piłce nożnej, które odbędą się w Rosji. Hymn Mundialu 2018 został stworzony razem z Coca-Colą, jednym z głównych sponsorów imprezy.

Teledysk do utworu nagrano w Miami i na Haiti. Nie mogło zabraknąć pięknych krajobrazów, tancerzy, interesujących choreografii i flag państw. Wideo wyreżyserował Gil Green, autor klipów DJ Khaleda, Flo Ridy, Akona czy Kat DeLuny.

Czułem się zaszczycony, mogąc współpracować z Coca-Colą przy tworzeniu hymnu celebrującego każdą drużynę i jej fanów. Kolory reprezentują różne flagi oraz kultury z całego świata. Poruszymy wszystkich jednoczącym bitem — powiedział Derulo.

MŚ 2018 w Rosji odbędą w dniach 14 czerwca–15 lipca 2018 roku. Reprezentacja Polski w piłce nożnej wystąpi w grupie H. Naszymi rywalami będą Senegal, Kolumbia i Japonia.

RadioZET.pl/billboard.com/PK

Oceń