Zamknij

Jason Derulo wystąpi w Warszawie [BILETY]

Redakcja
16.05.2018 10:07
Jason Derulo
fot. mat. prasowe

Autor najgorętszych letnich hitów: „Swalla” „ If I’m Lucky” i „Talk Dirty” wystąpi 30 października w COS Torwar w Warszawie! Hymn Mundialu 2018 zatytułowaany „Colors” należy właśnie do niego! To będzie pierwszy headlinerowy koncert Jasona Derulo w Polsce. Organizatorem jest agencja Prestige MJM, a Radio ZET to patronat wydarzenia.

Jason Derulo w Polsce 2018: koncert w Warszawie

Jason Derulo to niezwykle utalentowany amerykański wokalista haitańskiego pochodzenia. Człowiek orkiestra, który jest również producentem, tancerzem, choreografem, aktorem i twórcą tekstów.

— Na swoim koncie ma współpracę z największymi nazwiskami branży muzycznej, wśród nich są m.in.: Nicky Minaj, Lady Gaga, Jennifer Lopez, Snoop Dogg, Maluma, Hardwell, Pitbull czy Steve Wonder — mówi Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

Do jego gorących hitów należą najbardziej rozpoznawalne utwory R&B i pop, takie jak „Swalla”, „Talk Dirty”, „If I’m Lucky”, „Wiggle” czy najnowsza propozycja „Colors”  oficjalna piosenka promująca mistrzostwa świata w piłce nożnej, które odbędą się w tym roku w Rosji. Hymn Mundialu 2018 został stworzony we współpracy z Coca-Colą.

— Czułem się zaszczycony, mogąc współpracować z Coca-Colą przy tworzeniu hymnu celebrującego każdą drużynę i jej fanów. Kolory reprezentują różne flagi oraz kultury z całego świata. Poruszymy wszystkich jednoczącym bitem — zapewnia Derulo.

Artysta swoją karierę na dobre rozpoczął w 2007 roku, a dwa lata później pojawił się jego debiutancki singiel „Whatcha Say”, który w ekspresowym tempie sprzedał się w milionach egzemplarzy. Niedługo potem wyruszył w trasę koncertową „The Monster Ball Tour” razem z Lady Gagą.

— Jego muzyka to mieszanka wyjątkowo poruszających i zmysłowych rytmów. Obecnie Jason Derulo ma już na swoim koncie wieloplatynowe osiągnięcia — podkreśla Janusz Stefański z agencji Przestige MJM.

Wyświetlenia jego utworów na YouTubie przekraczają setki milionów.

Koncert Jasona Derulo odbędzie się 30 października w COS Torwar w Warszawie. Bilety na to wydarzenie trafiły już do sprzedaży. Wejściówki można nabyć poprzez strony bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Organizatorem koncertu Jasona Derulo jest agencja Prestige MJM. Radio ZET to patronat koncertu.