Zamknij

Piątkowe premiery w Radiu ZET: nowe single Jaxa Jonesa i Mikolasa Josefa

09.10.2020 14:10
Mikolas Josef
fot. mat. prasowe / Lucie Krystofova

Jax Jonas powraca z singlem „i miss u”, a Mikolas Josef prezentuje nowy utwór zatytułowany „Lalalalalalalalalala”. Obie piosenki usłyszymy premierowo już w piątek na antenie Radia ZET.

Jax Jones – „I Miss You”. Premiera piosenki po godz. 14:00

Jax Jones, artysta nominowany do Ivor, BRIT i Grammy, zaprezentował nowy singiel singlem „i miss u” z gościnnym udziałem Au/Ra, niemieckiej wokalistki znanej z hitu „Panic Room”. W swoim najnowszym utworze Brytyjczyk powraca do klubowych korzeni i prezentuje nieco chłodniejsze brzmienie niż we wcześniejszych pop-dance’owych utworach.

Popularny DJ i multiinstrumentalista odniósł ogromny sukces debiutancką płytą „Snacks”. Krążek był najpopularniejszym albumem dance 2019 roku w Wielkiej Brytanii. Jax Jones łącznie może pochwalić się 5 miliardami streamów, 2 miliardami wyświetleń klipów oraz 40 mln sprzedanych singli.

Ala Tracz w wywiadzie dla Radia ZET: „Występ na Eurowizji Junior to moje marzenie” [WIDEO]

Mikolas Josef – „Lalalalalalalalalala”. Premiera piosenki po godz. 18:00

Mikolas Josef zasłynął z udziału w Eurowizji 2018, gdzie reprezentował Czechy z piosenką „Lie To Me” i zajął wysokie 6. miejsce.

Obecnie to jeden z najbardziej streamowanych czeskich artystów w historii. Jego kolejne single „Acapella” czy „Colorado” cieszyły się ogromną popularnością również w Polsce.

Teraz Mikolaj Josef prezentuje nowy utwór „Lalalalalalalalalala”. Jak sam przyznaje, utwór inspirowany jest przezwyciężaniem niepokoju, z którym czeski artysta zmagał się na początku 2020 roku. Z tego powodu muzyk zdecydował się nawet wycofać z mediów społecznościowych na pewien czas.

Michael Patrick Kelly w rozmowie z Radiem ZET: "Życie bez muzyki byłoby błędem"

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK