Zamknij

Jax Jones & Bebe Rexha — „Harder”. Piątkowa premiera w Radiu ZET

Piotr Krajewski
12.07.2019 11:10
Jax Jones Bebe Rexha Harder nowy singiel premiera w Radiu ZET
fot. mat. prasowe

Jax Jones powraca z najnowszym singlem „Harder”, w którym gościnnie pojawia się gwiazda pop Bebe Rexha. Premiera ich wspólnej piosenki odbyła się w Radiu ZET po godz. 10:00.

Jax Jones powraca z kolejnym gorącym duetem. Po niedawnej premierze singla „One Touch” z Jess Glynne, dwukrotnie nominowany do do nagrody BRIT DJ i producent prezentuje nową piosenkę „Harder” z Bebe Rexha.

Wspólnie z Camille osiągnęliśmy już niemały sukces – z piosenkami „All Day and Night” i „Ring Ring”. Dlatego niezmiernie cieszę się, że znowu mogliśmy razem pracować i że dołączył do nas Steve Mac, z którym od dawna pragnąłem wejść do studia. Przy „Harder” chciałem spróbować czegoś nowego, naprężyć moje popowe mięśnie. Bebe Rexha dołączająca do projektu była jak wisienka na torcie. To już wręcz ikoniczna postać w popie. Jeśli „All Day and Night” było nocnym hitem klubowym, „Harder” nazwałbym konkretną dzienną przekąską — mówi Jax Jones.

Jax Jones jest obecnie najgorętszym towarem eksportowym brytyjskiej muzyki dance. Może pochwalić się ponad 3 miliardami streamów oraz przebojami ze szczytów list przebojów, m.in. „You Don’t Know Me” z Raye, „Breathe” z Iną Wroldsen, „Instruction” z Demi Lovato & Stefflon Don czy „Ring Ring” z Mabel & Rich The Kid.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK