Jeden Osiem L — „Grawitacja”. Nowy singiel twórców hitu „Jak zapomnieć” [WIDEO]

12.02.2019 13:46

Jeden Osiem L to twórcy wielkiego hitu „Jak zapomnieć”, który bił rekordy popularności kilkanaście lat temu. Grupa nie przestaje nagrywać i właśnie wydała nowy singiel „Grawitacja”.

Jeden Osiem L — „Grawitacja”. Nowy singiel twórców hitu „Jak zapomnieć” [WIDEO] fot. Youtube (JEDENOSIEML)

Jeden Osiem L — „Grawitacja”. Nowa piosenka twórców „Jak zapomnieć”

Jeden Osiem L wydali nową piosenkę zatytułowaną „Grawitacja”. To kolejny nowy singiel po „Zanim wszystko stracę”, który grupa zaprezentowała w ostatnich miesiącach.

Utwór „Grawitacja” opowiada o nieustannym zmaganiu się z codziennością, przezwyciężaniu własnych ograniczeń w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów i poszukiwaniu sensu tych zmagań. Dla każdego będzie miał trochę inne znaczenie, ponieważ każdy ma swoją własną grawitację, którą musi pokonać, żeby rozwinąć skrzydła i polecieć. Najważniejsze jest jednak to, o co walczymy. Jeśli marzenia nie będą pustymi zachciankami przesączonymi egoizmem, zawsze znajdzie się ktoś, kto w przypadku porażki pomoże nam się podnieść — mówi Jeden Osiem L o swoim nowym singlu.

Jeden Osiem L — „Jak zapomnieć”

Grupa Jeden Osiem L kojarzy się polskim słuchaczom przede wszystkim z „Jak zapomnieć”, czyli wielkim przebojem, który podbił listy przebojów w 2004 roku. Ogromny sukces singla sprawił, że debiutancka płyta zespołu pokryła się złotem, a gatunek hip-hop zdobył jeszcze większą popularność w Polsce.

Jeden Osiem L wydali łącznie cztery albumy studyjne. Ostatnia płyta „Dekada” ukazała się w 2014 roku i była podsumowaniem 10 lat działalności formacji z Płocka.  

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK 

Oceń