Zamknij

Jeden z teledysków Dody zniknął z sieci. Gwiazda usunęła go przez rozwód z mężem?

16.06.2021 10:36
Doda
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Doda poinformowała fanów o rozwodzie. Z jej kanału zniknął również klip "Miłość na etat". Decyzja ma związek z rozstaniem?

Doda w maju 2018 roku zrobiła fanom ogromną niespodziankę. Wokalistka opublikowała utwór "Miłość na etat". Jednak to klip do kompozycji wywołał w oglądających największy entuzjazm. Artystka zawarła w nim fragmenty ze swojego wesela, które odbyło się w hiszpańskiej Marbelli.

Doda: teledysk "Miłość na etat" zniknął z YouTube'a

Dorota Rabczewska wyszła za producenta filmowego Emila Stępnia w tajemnicy. Klip rekompensował fanom fakt, że artystka nie podzieliła się wcześniej z nimi żadnymi szczegółami dotyczącymi tak ważnego dnia w jej życiu.

Po 3 latach od tamtych wydarzeń Doda oznajmiła, że rozwodzi się ze swoim mężem. Wokalistka złożyła pozew i zaznaczyła, że decyzja jest przemyślana, przepracowana, a przede wszystkim ostateczna. Resztę szczegółów dotyczących tej bardzo osobistej sfery życia, Doda chce zachować dla siebie.

Doda usunęła klip z fragmentami ślubu z Emilem Stępniem z YouTube'a

Artystka najwyraźniej wolałaby zamknąć ten rozdział i zostawić go za sobą. Z YouTube'a zniknął oficjalny klip do "Miłości na etat", co może być powiązane z rozwodem pary. Wideo było jednym z najczęściej odtwarzanych za pośrednictwem kanału TheDodaTV. Utwór w formie audio nadal jest dostępny w serwisach streamingowych.