Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Jej hity królowały na listach przebojów. Tak wygląda dziś Kate Ryan! [FOTO]

01.02.2018 14:34

Początek XXI wieku był niezwykle udany dla Kate Ryan. Belgijska piosenkarka podbijała listy przebojów, a jej hity można było usłyszeć w tysiącach europejskich klubów. Czas ten jednak przeminął, a o artystce zrobiło się o wiele ciszej. Mimo że 38-latka nie cieszy się już taką popularnością, wciąż nagrywa i koncertuje. Zobacz, jak wygląda dziś.

Jej hity królowały na listach przebojów. Tak wygląda dziś Kate Ryan! [FOTO] fot. Youtube (Kate Ryan)

„Désenchantée”, „Libertine”, „Voyage Voyage”, „Ella, elle l'a” czy „La Promesse” — przy tych hitach bawiły się jeszcze niedawno miliony Europejczyków. W pierwszej dekadzie XXI wieku Kate Ryan była jedną z najpopularniejszych artystek tworzących muzykę eurodance.

Jej debiutancka płyta „Different” z 2002 roku pokryła się w naszym kraju platyną, a Belgijka zaczęła coraz częściej odwiedzać Polskę.

W 2006 roku reprezentowała Belgię w Konkursie Piosenki Eurowizji z utworem „Je t'adore”. Niestety, jej występ nie zrobił wielkiego wrażenia na europejskiej publiczności. Ryan nie zdołała awansować do finału imprezy.

Dziś Kate ma 38 lat, a jej sława już nieco przeminęła. Swój ostatni album wydała w 2012 roku. Nie odniósł on jednak komercyjnego sukcesu. Mimo to artystka wciąż chętnie nagrywa piosenki i koncertuje po całej Europie.

Tak wygląda teraz Kate Ryan [ZDJĘCIA]

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń