Zamknij

Jej hity królowały na listach przebojów. Tak wygląda dziś Kate Ryan! [FOTO]

Redakcja
01.02.2018 14:34
Jej hity królowały na listach przebojów. Tak wygląda dziś Kate Ryan! [FOTO]
fot. Youtube (Kate Ryan)

Początek XXI wieku był niezwykle udany dla Kate Ryan. Belgijska piosenkarka podbijała listy przebojów, a jej hity można było usłyszeć w tysiącach europejskich klubów. Czas ten jednak przeminął, a o artystce zrobiło się o wiele ciszej. Mimo że 38-latka nie cieszy się już taką popularnością, wciąż nagrywa i koncertuje. Zobacz, jak wygląda dziś.

„Désenchantée”, „Libertine”, „Voyage Voyage”, „Ella, elle l'a” czy „La Promesse” — przy tych hitach bawiły się jeszcze niedawno miliony Europejczyków. W pierwszej dekadzie XXI wieku Kate Ryan była jedną z najpopularniejszych artystek tworzących muzykę eurodance.

Jej debiutancka płyta „Different” z 2002 roku pokryła się w naszym kraju platyną, a Belgijka zaczęła coraz częściej odwiedzać Polskę.

W 2006 roku reprezentowała Belgię w Konkursie Piosenki Eurowizji z utworem „Je t'adore”. Niestety, jej występ nie zrobił wielkiego wrażenia na europejskiej publiczności. Ryan nie zdołała awansować do finału imprezy.

Dziś Kate ma 38 lat, a jej sława już nieco przeminęła. Swój ostatni album wydała w 2012 roku. Nie odniósł on jednak komercyjnego sukcesu. Mimo to artystka wciąż chętnie nagrywa piosenki i koncertuje po całej Europie.

Tak wygląda teraz Kate Ryan [ZDJĘCIA]

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK