Zamknij

Jennifer Lopez skończyła 50 lat. Oto 5 najgorętszych teledysków J.Lo [WIDEO]

Piotr Krajewski
24.07.2019 10:20
Jennifer Lopez 50 urodziny J Lo skończyła 50 lat najgorętsze teledyski
fot. Youtube (Jennifer Lopez)

Jennifer Lopez obchodzi 50. urodziny. Aż trudno uwierzyć, że 24 lipca słynna amerykańska gwiazda skończyła już 50 lat. Piosenkarka nie przestaje zachwycać urodą, piękną figurą i świetną formą. Z okazji urodzin Jennifer Lopez prezentujemy pięć najgorętszych teledysków w jej długoletniej karierze.

Jennifer Lopez: 50. urodziny gwiazdy. Najgorętsze teledyski J.Lo

Jennifer Lopez skończyła 50 lat. Urodzona w 1969 roku wokalistka to bez wątpienia jedna z najsłynniejszych i najpiękniejszych amerykańskich piosenkarek. Choć jej kariera trwa już wiele lat, artystka nie przestaje cieszyć się ogromną popularnością.

Przez wielu J.Lo jest nazywana ikoną popkultury, która może pochwalić się wieloma kultowymi już przebojami. Wydała dotąd osiem albumów studyjnych i ponad sześćdziesiąt singli. Do jej największych hitów należą utwory „If You Had My Love”, „On the Floor”, „Waiting For Tonight”, „Let’s Get Loud”, „Jenny from the Block”, „Get Right” czy „Ain't Your Mama”.

W związku z 50. urodzinami Jennifer Lopez prezentujemy pięć najgorętszych teledysków w jej karierze, w których J.Lo wygląda i rusza się fenomenalnie.

"Jenny From the Block" (2002)

"Love Don't Cost a Thing" (2000)

"I’m Glad" (2003)

"Booty" (2014)

"If You Had My Love" (1999)

Zagłosuj

Czy lubisz J.Lo?

Liczba głosów:

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK