Zamknij

Jennifer Lopez przerwała występ w Nowym Jorku. Wielka ewakuacja na koncercie [WIDEO]

Piotr Krajewski
15.07.2019 10:54
Jennifer Lopez ewakuacja na koncercie w Nowym Jorku co się stało
fot. Michael Amico via The Grosby Group/Grosby Group/East News

Ewakuacja na koncercie Jennifer Lopez w Nowym Jorku. Sobotni występ piosenkarki przerwano z powodu wielkiej awarii prądu na terenie miasta. Fani J.Lo zostali natychmiast ewakuowani z Madison Square Garden. Wokalistka nie kryła rozczarowania całą sytuacją i opublikowała kilka wpisów w internecie.

Ewakuacja na koncercie Jennifer Lopez w Nowym Jorku. Co się stało?

Jennifer Lopez niespodziewanie musiała przerwać sobotni koncert w Nowym Jorku. Po czterech piosenkach gwiazda nagle zeszła ze sceny i zakończyła swój występ. Wszystkiemu winna okazała się ogromna awaria prądu, która nawiedziła część miasta. Służby bezpieczeństwa podjęły więc decyzję o natychmiastowej ewakuacji kilkunastu tysięcy uczestników koncertu.

Awaria prądu na Manhattanie była tak duża, że sparaliżowała pracę firm, sklepów, teatrów, kin czy restauracji. W sobotni wieczór przestały działać sygnalizacja świetlna, latarnie i windy w wieżowcach. Stanęły również pociągi nowojorskiego metra. Przerwa w dostawie energii była spowodowana pożarem transformatora.

Jennifer Lopez nie kryła rozczarowania całą sytuacją i przyznała, że jest załamana ewakuacją oraz przerwaniem koncertu.

Nawet nie wiem, co powiedzieć. Przepraszam za to, ale oczywiście nie mieliśmy na to wpływu. Służby pracujące w budynku podjęły jednak dobrą decyzję. Chodziło o bezpieczeństwo wszystkich — powiedziała na nagraniu.

Niedługo później piosenkarka poinformowała jednak, że fani nie muszą oddawać biletów. Koncert został przesunięty i odbędzie się już w poniedziałek, 15 lipca.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK