Zamknij

Jennifer Lopez kiedyś. W czasach liceum wyglądała zupełnie inaczej [FOTO]

Piotr Krajewski
27.06.2019 15:37
Jennifer Lopez kiedyś stare zdjęcie z liceum wyglądała zupełnie inaczej foto
fot. Carlos Piaggio/The Grosby Group/EAST NEWS

Jennifer Lopez nie przestaje zachwycać niesamowitą urodą. Świetna figura, efektowny makijaż i zawsze pięknie ułożone włosy w kolorze ciemnego blondu. Okazuje się, że J.Lo kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. W internecie pojawiło się stare zdjęcie Jennifer Lopez z liceum. Miała wtedy bardzo krótką fryzurę.

Jennifer Lopez kiedyś wyglądała inaczej. Stare zdjęcie z liceum

Jennifer Lopez rozpoczęła swoją wielką muzyczną karierę pod koniec lat dziewięćdziesiątych. Do tej pory wydała mnóstwo przebojów, które nadal zachwycają miliony słuchaczy na całym świecie. 

W 1986 roku Jennifer Lopez była jeszcze nikomu nieznaną nastolatką z Nowego Jorku stawiającą dopiero pierwsze kroki w aktorstwie. To właśnie z tego roku pochodzi stare zdjęcie, które można znaleźć w sieci. Okazuje się, że w trakcie liceum J.Lo miała zupełnie inną fryzurę. Nosiła wtedy czarne, krótkie włosy. Trzeba przyznać, że na przestrzeni lat Lopez bardzo się zmieniła.

>> Kup BILETY na jesienną trasę koncertową Budki Suflera

Niesamowity taniec Jennifer Lopez w wieku 49 lat

Jennifer Lopez nie przestaje zaskakiwać fanów swoją niesamowitą formą. W lipcu tego roku amerykańska artystka skończy 50 lat. Najnowsze wideo z koncertu potwierdza, że Jennifer Lopez wciąż fenomenalnie tańczy i robi to lepiej niż niejedna młodsza gwiazda. Nagranie tańczącej J.Lo bije rekordy popularności w internecie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK