Zamknij

Jennifer Lopez pokazała siostry. Jedna jest gwiazdą telewizji w USA [FOTO]

06.08.2020 14:20
Jennifer Lopez
fot. Rex Features/East News

Jennifer Lopez pochwaliła się rodzeństwem w mediach społecznościowych. Wokalistka ma dwie siostry, z którymi utrzymuje bardzo dobry kontakt. W związku z Dniem Siostry w USA J.Lo opublikowała wspólne zdjęcia z siostrami. Jedna z nich jest znaną dziennikarką.

Jennifer Lopez to jedna z tych gwiazd, która może liczyć na wsparcie kochanego rodzeństwa. 51-letnia piosenkarka ma dwie siostry, jedną starszą i jedną młodszą.

Na początku sierpnia obchodzono w Stanach Zjednoczonych – Dzień Siostry. W związku ze świętem J.Lo opublikowała kilka zdjęć z Leslie Scholl i Lyndą Lopez. Okazuje się, że ta druga to znana dziennikarka.

Monika Chojdak polską sobowtórką Jennifer Lopez. Jej profil obserwuje sama J.Lo [GALERIA]

Jennifer Lopez pokazała dwie siostry. Młodsza Lynda Lopez to znana dziennikarka

Jennifer Lopez pochwaliła się siostrami. Gwiazda opublikowała na Instagramie kilka wspólnych zdjęć ze swoim rodzeństwem.

Jej starsza siostra Leslie Scholl nie jest medialną osobą. Wiadome jednak, że ma obecnie 52 lata i jest nauczycielką w jednej ze szkół w Nowym Jorku.

Co innego Lynda Lopez, czyli młodsza siostra Jennifer. 49-latka to bardzo dobrze znana amerykańskim widzom dziennikarka. Przez wiele lat pracowała w radiu. Prowadziła także programy telewizyjne, m.in. „Good Day New York” i „Fox 5 Live”. Jest także laureatką prestiżowej nagrody Emmy za najlepszy poranny program telewizyjny.

Jennifer Lopez z siostrami
fot. Instagram / Jennifer Lopez