Zamknij

Jennifer Lopez ujawniła rodzinny sekret. Zrobiła to w słusznej sprawie [WIDEO]

24.08.2020 10:53
Jennifer Lopez
fot. CHRIS DELMAS/AFP/East News

Jennifer Lopez zdradziła rodzinny sekret. Ujawniła, że jej siostrzenica Rebecca jest osobą transpłciową i zmieniła imię na Brendon. Gwiazda opublikowała na swoim Instagramie fragment filmu „Draw With Me”, który opowiada trudną historię nastolatka.

Jennifer Lopez słynie z tego, że bardzo wspiera osoby i grupy społeczne, które mierzą się każdego dnia z dyskryminacją i niezrozumieniem. Piosenkarka często okazuje wsparcie m.in. społeczności LGBT na całym świecie.

W ostatnich dniach Jennifer Lopez zdecydowała się ujawnić rodzinny sekret. Zrobiła to jednak w słusznej sprawie. Zaprezentowała fragment filmu „Draw With Me” opowiadającego historię osoby transpłciowej. Okazuje się, że bohaterem dokumentu jest członek rodziny J.Lo.

Jennifer Lopez ujawniła rodzinny sekret. Zrobiła to w słusznej sprawie

Jennifer Lopez opublikowała zapowiedź filmu „Draw With Me”. Opowiada on trudną historię Brendona Scholla, osoby transpłciowej pragnącej zmienić płeć. Brendon urodził się w 2001 roku jako Rebecca i jest dzieckiem starszej siostry piosenki — Leslie Lopez.

W trakcie krótkiego fragmentu dokumentu Brendon przyznaje, że problemy z tożsamością płciową doprowadziły go do próby samobójczej.

Jennifer Lopez zdecydowała się dodać od siebie kilka słów na temat filmu dokumentalnego, który będzie miał swoją premierę na nadchodzących festiwalach filmowych na całym świecie. Produkcja trafi także na platformy VOD.

Ten film jest ważny i aktualny, a jego przesłanie może mieć ogromny wpływ na oglądających, którzy doświadczają tego, co Brendon i jego rodzina podczas momentu przyznania się i akceptacji. Dokument mówi o akceptowaniu zmian oraz wyzwań z miłością i świadomością, że kiedy to robimy, wszystko jest możliwe — powiedziała J.Lo.

RadioZET.pl/independent.co.uk/PK