Zamknij

Jennifer Lopez w stroju polskiej projektantki. Wystąpiła w nim w teledysku [WIDEO]

28.09.2020 11:59
Jennifer Lopez
fot. JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Jennifer Lopez w stroju polskiej projektantki. W najnowszym teledysku do piosenki „Lonely” z Malumą 51-letnia piosenkarka pojawiła się w garniturze, który stworzyła Magda Butrym. Polka podbija zachodni rynek i ubiera najsłynniejsze gwiazdy.

Jennifer Lopez zaprezentowała ostatnio dwa zupełnie nowe single. Utwory „Pa' Ti” i „Lonely” stworzyła wspólnie z latynoskim gwiazdorem Malumą.

W teledysku do piosenki „Lonely” możemy zobaczyć J.Lo w wielu różnych kreacjach. Okazuje się, że jedną z nich zaprojektowała Polka. Piosenkarka ubrała garnitur, który stworzyła Magda Butrym.

Jennifer Lopez ujawniła rodzinny sekret. Zrobiła to w słusznej sprawie [WIDEO]

Jennifer Lopez w garniturze Magdy Butrym w nowym teledysku z Malumą

Jennifer Lopez słynie z niesamowitych kreacji, które ubiera na czerwony dywan lub prezentuje w swoich bijących rekordy popularności teledyskach.

W najnowszym wideoklipie 51-letnia artystka postanowiła pojawić się w jasnoróżowym garniturze projektu Magdy Butrym. Stroje stworzone przez Polkę cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród zagranicznych gwiazd.

Trzeba przyznać, że Jennifer Lopez prezentuje się znakomicie w ubraniu zaprojektowanym przez polską projektantkę. Możecie go zobaczyć w finałowej scenie teledysku do piosenki „Lonely”.

Kim jest Magda Butrym?

Magda Butrym to polska projektantka robiąca światową karierę. Projektami Polki zachwycają się najpopularniejsze zagraniczne magazyny modowe, a jej stroje noszą największe gwiazdy z całego świata.

Oprócz wspomnianej Jennifer Lopez, ubrania i akcesoria stworzone przez Magdę Butrym nosiły już m.in. Kim Kardashian, Beyonce czy Heidi Klum.

Jennifer Lopez skończyła 51 lat. Wygląda lepiej niż kiedykolwiek [GALERIA]