Zamknij

Jennifer Lopez śpiewa "Shallow" Lady Gagi. Krótki fragment trafił do sieci [WIDEO]

Piotr Krajewski
24.09.2019 13:02
Jennifer Lopez zaśpiewała Shallow Lady Gagi i Bradleya Coopera Narodziny gwiazdy wideo
fot. Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News, Youtube

Jennifer Lopez jest gwiazdą nowego filmu „Ślicznotki”, który już w październiku trafi na ekrany polskich kin. Piosenkarka opublikowała materiał wideo zza kulis. Możemy zobaczyć i usłyszeć w nim Jennifer Lopez śpiewającą „Shallow”, wielki przebój Lady Gagi i Bradleya Coopera.

Jennifer Lopez śpiewa „Shallow” Lady Gagi i Bradleya Coopera

Jennifer Lopez od wielu nie tylko śpiewa, ale także spełnia się aktorsko na dużym ekranie. Już niedługo polscy widzowie będą mieli okazję zobaczyć film „Ślicznotki”, w którym 50-letnia gwiazda gra główną rolę.

>> Stare zdjęcie Jennifer Lopez. W czasach liceum wyglądała zupełnie inaczej [FOTO]

W związku z promocją filmu piosenkarka i aktorka opublikowała wyjątkowy materiał wideo zza kulis pokazujący prace nad nową produkcją, która już zbiera bardzo pozytywne recenzje za oceanem. Internauci mają okazję zobaczyć jak Jennifer Lopez pracuje na planie.

W pewnym momencie gwiazda zaskoczyła i zaśpiewała krótki fragment hitu „Shallow” Lady Gagi i Bradleya Coopera. Fani filmu „Narodziny gwiazdy” natychmiast to zauważyli i zaczęli się zachwycać się w mediach społecznościowych.

Hustlers / Ślicznotki: o czym jest i kiedy premiera filmu z Jennifer Lopez?

Polska premiera filmu „Ślicznotki” (ang. „Hustlers”) odbędzie się już 11 października. Produkcja z Jennifer Lopez w roli głównej będzie opowiadała historię dziewczyn pracujących w popularnym nowojorskim klubie go-go.

W filmie, oprócz wspomnianej J.Lo, zobaczymy m.in. Constance Wu, Lili Reinhart, Cardi B, Keke Palmer i Julię Stiles.

RadioZET.pl/PK