Zamknij

Jennifer Lopez została pozwana. Oskarżono ją o naruszenie praw autorskich

Piotr Krajewski
10.10.2019 13:49
Jennifer Lopez została pozwana za zdjęcie oskarżono ją o naruszenie praw autorskich
fot. MIGUEL MEDINA/AFP/East News

Jennifer Lopez ma spore kłopoty. Piosenkarka i gwiazda Super Bowl 2020 została oskarżona o naruszenie praw autorskich. W 2017 roku miała opublikować bez zgody zdjęcie na Instagramie, które należało do słynnej agencji Splash News and Picture. Grozi jej wysoka kara pieniężna.

Jennifer Lopez pozwana za zdjęcie. Oskarżona o naruszenie praw autorskich

Jennifer Lopez została pozwana przez słynną agencję Splash News and Picture. Wszystko przez zdjęcie, które opublikowała na Instagramie w 2017 roku. Okazuje się, że publikując jedną ze swoich fotografii naruszyła prawa autorskie.

>> Jennifer Lopez nagrała występ swoich 11-letnich dzieci. Internauci zachwyceni [WIDEO]

Gwiazda pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie zrobione przez paparazzi, na którym pozuje razem ze swoim narzeczonym Alex Rodriguez w Nowym Jorku. Nie uzyskała jednak wcześniej pozwolenia na publikację. W związku z tym agencja domaga się 150 tysięcy dolarów, bo na tyle została wyceniona fotografia Jennifer Lopez i jej ukochanego.

Firma poinformowała również, że J.Lo została poinformowana o naruszeniu już w grudniu 2017 roku, ale nie zareagowała na wiadomość. Piosenkarka nie zdecydowała się też na ten moment skomentować publicznie całej sprawy.

RadioZET.pl/metro.co.uk/PK