Zamknij

Jeremih walczy o życie w szpitalu. Znany wokalista jest podłączony do respiratora

16.11.2020 14:39
Jeremih
fot. MediaPunch/face to face/Reporter/East News

Jeremih trafił do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Zakażony koronawirusem popularny wokalista r&B został podłączony do respiratora. Przyjaciele z branży muzycznej proszą fanów o modlitwę. Wpis opublikował m.in. raper 50 Cent.

Jeremih to kolejny popularny artysta, który zmaga się z koronawirusem. Jak informują amerykańskie media, gwiazdor R&B bardzo ciężko przechodzi chorobę COVID-19.

W mediach społecznościowych pojawiły się wpisy znanych raperów komentujących stan zdrowia Jeremiha. Artyści proszą fanów o modlitwę.

Jacek Polak nie żyje. Ceniony gitarzysta i wokalista zmarł na koronawirusa

Jeremih zakażony koronawirusem. Wokalista jest podłączony do respiratora

Jeremih trafił do szpitala w Chicago. Portal TMZ.com poinformował, że muzyk walczy o życie po zakażeniu koronawirusem. Obecnie znajduje się na oddziale intensywnej terapii i jest podłączony do respiratora.

Stan Jeremiha bardzo się pogorszył w ostatnich dniach. Na wiadomość o poważnych problemach zdrowotnych artysty zareagowali przyjaciele z branży muzycznej. Znani raperzy, m.in. 50 Cent, Chance the Rapper i Big Sean, proszą fanów o modlitwę.

 Proszę Was, jeśli możecie, to poświęćcie chwilę i pomódlcie się za mojego przyjaciele Jeremiha. Jest dla mnie jak brat i jest teraz chory. Wierzę w uzdrawiającą moc Jezusa, więc jeśli możecie to zrobić dla mnie, pomódlcie się o niego — napisał Chance the Rapper.

W poniedziałek 50 Cent poinformował w mediach społecznościowych, że stan zdrowia Jeremiha poprawił się: "Dziś radzi sobie już lepiej".

Kim jest Jeremih?

Jeremih to nie tylko wokalista R&B, ale także raper i producent muzyczny. W swojej dotychczasowej karierze wydał trzy albumy studyjne, z których jeden zatytułowany „Late Nights” pokrył się platyną w Stanach Zjednoczonych. Do jego największych przebojów należą utwory „Birthday Sex”, „Don't Tell 'Em” i „Down on Me”.

Muzyk współpracował z wieloma znanymi gwiazdami, m.in. wspomnianym już 50 Centem, Ne-Yo, Ty Dolla Sign, Chrisem Brownem, Nicki Minaj, DJ Snake czy DJ Khaled.

W 2016 roku Jeremih był nominowany do prestiżowej nagrody Grammy.

RadioZET.pl/tmz.com/PK