Zamknij

Jess Glynne & Jax Jones — "One Touch". Piątkowa premiera w Radiu ZET

Piotr Krajewski
24.05.2019 13:38
Jess Glynne Jax Jones One Touch nowy singiel piątkowa premiera w Radiu ZET
fot. mat. prasowe

W piątek po godz. 17:00 słuchacze Radia ZET usłyszą premierowo utwór „One Touch”, nowy singiel Jess Glynne i Jaxa Jonesa. To pierwsza współpraca słynnej brytyjskiej piosenkarki i jednego z najpopularniejszych producentów w Wielkiej Brytanii.

Zanim Jess Glynne rozpocznie swoją serię występów przed Spice Girls, utalentowana brytyjska artystka postanowiła podzielić się z fanami nowym singlem — „One Touch”. Tym razem do współpracy zaprosiła prawdziwego muzycznego geniusza - producenta Jaxa Jonesa.

„One Touch” to hipnotyzujący letni przebój, który artystka nagrała we współpracy z najpopularniejszym brytyjskim DJ-em. Jest nim Jax Jones, który zajmuje obecnie pierwsze miejsce na liście brytyjskich wykonawców muzyki tanecznej i jest jednym z najbardziej pożądanych producentów na świecie. Jego singiel  „You Don’t Know Me” z RAYE był nominowany do nagród Grammy i BRIT. Artysta ma na swoim koncie również takie hity jak: "Breathe" feat. Ina Wroldsen, "Instruction" z udziałem nominowanej do Grammy, multi-platynowej piosenkarki Demi Lovato & Stefflona Dona, "Ring Ring" z udziałem Mabel i rapera z Atlanty Rich The Kid, "Play" z Years & Years oraz "All Day And Night" feat. Martin Solveig i Madison Beer.

Już za kilka tygodni Jess wyruszy na swoją pierwszą trasę stadionową, grając przed Spice Girls. "One Touch" znajdzie się na jej setliście, razem z poprzednimi przebojowymi singlami artystki. Jess jest aktualnie jedyną brytyjską artystką, która zdobyła siedem #1 singli, a także dwa #1 albumy. Jess niezwykle umiejętnie komunikuje się z publicznością poprzez swoje piosenki, mówiąc prawdę na temat swoich zmartwień, miłości, rozczarowań, aspiracji i marzeń. To współczesna gwiazda młodego pokolenia, która bez wysiłku zaciera granicę między muzyką pop, soul, R&B i taneczną.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK