Zamknij

Jessie J poroniła. Piosenkarka miała zostać mamą po raz pierwszy: "Smutek jest przytłaczający"

25.11.2021 11:12
Jessie J
fot. Matt Baron/BEI/REX/EAST NEWS

Jessie J poroniła. Piosenkarka podzieliła się w mediach społecznościowych bardzo smutną informacją o stracie ciąży. Brytyjka miała zostać mamą po raz pierwszy. "Smutek jest przytłaczający" – napisała.

Jessie J nie ma łatwego czasu. Niedawno poinformowała fanów, że zdiagnozowano u niej nieuleczalną chorobę. Teraz okazuje się, że wokalistka musi się zmierzyć się z kolejnymi trudnościami.

W najnowszym wpisie w mediach społecznościowych Jessie J ujawniła, że poroniła. Piosenkarka miała zostać mamą po raz pierwszy. Niestety, gwiazda straciła ciążę.

Jessie J poroniła. Piosenkarka miała zostać mamą po raz pierwszy

Jessie J poroniła. 33-letnia wokalistka opublikowała bardzo poruszającą wiadomość, w której poinformowała o poronieniu. Do wpisu dołączyła zdjęcie z pozytywnym testem ciążowym.

Niestety, niedługo później okazało się, że straciła ciążę. Podczas jednego z badań lekarze wykryli, iż serce płodu przestało bić.

Czuję, że nie mam kontroli nad swoimi emocjami. Być może będę żałować, że dodałam ten wpis. Może nie. Właściwie to nie wiem – napisała załamana artystka.

Jessie J przyznała, że planowała zostać samotną mamą, a posiadanie dziecka jest jej wielkim marzeniem: "To wszystko, czego kiedykolwiek pragnęłam, a życie jest krótkie. Samo zajście w ciążę było już cudem i doświadczeniem, którego nigdy nie zapomnę. Wiem, że doświadczę tego ponownie".

Mimo tragicznej wiadomości piosenkarka zdecydowała się zagrać koncert tego dnia. Jak sama napisała, występ na scenie pomoże jej poradzić sobie z trudnymi emocjami.

Zaczęłam śpiewać w młodym wieku, aby poczuć radość i wypełnić moją duszę. To jest niczym terapia miłości do siebie. Nigdy się to nie zmieniło. Muszę przetworzyć tę sytuację po swojemu – dodała.

Jessie J straciła ciążę. Wokalistka wspiera inne kobiety, które poroniły

W swoim wpisie Jessie J postanowiła także wesprzeć inne kobiety, które zmagają się z poronieniem.

Wciąż jestem w szoku, a smutek jest przytłaczający. Ale wiem, że jestem silna, wszystko będzie dobrze. Wiem też, że miliony kobiet na całym świecie zmagały się z tym i jeszcze większym bólem. Czuję się związana z tymi z was, które znam i tymi, których nie znam. To najbardziej samotne uczucie na świecie – napisała gwiazda.