Zamknij

Jessie Ware i „Adore You”. Nowy singiel z zaskakującym klubowym brzmieniem

Redakcja
14.02.2019 11:48
Jessie Ware Adore You nowy singiel piosenka 2019
fot. Instagram (Jessie Ware)

Jessie Ware wydała nowy singiel zatytułowany „Adore You”. To kolejny już utwór, którym znana brytyjska artystka podzieliła się w ostatnich miesiącach. Już niedługo Jessie Ware po raz kolejny zostanie mamą.

Jessie Ware — „Adore You”. Nowy singiel 2019

Jessie Ware zaprezentowała nowy singiel „Adore You”, który brzmieniem nawiązuje do początkowych dokonań artystki i jest kolejnym powrotem do muzycznych korzeni, tak jak było w przypadku niedawno wydanego singla „Overtime”.

Nowa piosenka „Adore You”, którą wyprodukował Joseph Mount z Metronomy, jest utrzymana w bardziej klubowym klimacie i różni się nieco od melodii zawartych na ostatniej płycie Jessie Ware. Wyraźne wpływy funku i rytm harmonicznie łączy się z klimatem klasycznego house’u i dance’u oraz kojącym głosem Jessie.

— Chciałam pracować z Josephem od bardzo dawna. „Adore You” to pierwszy kawałek, jaki zarejestrowaliśmy wspólnie w studiu. To przedsmak kolejnych singli w tym klimacie. Ten utwór bardzo pasuje do mojej obecnej sytuacji życiowej: wkrótce ponownie zostanę mamą i dawno już nie czułam się tak pewna w swojej muzyce. Szczęśliwych walentynek. Uwielbiam was wszystkich! — napisała Jessie Ware.

W październiku artystka pochwaliła się, że spodziewa się drugiego dziecka. We wrześniu 2016 roku urodziła pierwszą córeczkę. 

Ostatnia płyta Jessie Ware zatytułowana „Glasshouse” ukazała się pod koniec 2017 roku. Pochodzą z niej znane single „Midnight”, „Selfish Love” i „Alone”. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK