Zamknij

Jessie Ware wróciła z płytą „What’s Your Pleasure?”. Wywiad w Radiu ZET i koncert „ZET Akustycznie”

26.06.2020 21:00
Jessie Ware What’s Your Pleasure nowa płyta album porwie Cię do tańca
fot. mat. prasowe

Jessie Ware zaprezentowała nową płytę. Wraz z albumem „What’s Your Pleasure?”, którego patronem medialnym jest Radio ZET, uwielbiana w Polsce artystka powraca do swoich muzycznych korzeni. W piątek nasi słuchacze mogli liczyć na wyjątkowy wieczór z Jessie Ware. Zaprezentowaliśmy ekskluzywny wywiad z wokalistką, a po godz. 20:00 brytyjska gwiazda zagrała mini koncert w ramach cyklu "ZET Akustycznie".

Jessie Ware – What’s Your Pleasure. Nowa płyta już w internecie

Jessie Ware wróciła z nowym albumem „What’s Your Pleasure?”, nad którym pracowała od ponad dwóch lat. Tym razem ciesząca się ogromną popularnością w naszym kraju piosenkarka postanowiła zaprezentować płytę nieco inną od swojej poprzedniej.

Krążek „What’s Your Pleasure?” ukazał się 26 czerwca i jest powrotem Jessie Ware do brzmień tanecznych, z których zasłynęła na samym początku kariery. Wokalistka łączy ze sobą pop z muzyką klubową inspirowaną dźwiękami z różnych dekad, od lat siedemdziesiątych do dziewięćdziesiątych. Na płycie znalazło się dwanaście utworów, a promują ją single „Spotlight” i „Save a Kiss”.

Cudownie jest wrócić do tworzenia muzyki. Ostatnimi czasy tyle się wydarzyło w moim życiu! Mnóstwo ekscytujących, ale cieszę się, że mogę wrócić do swojej pierwszej miłości. Muzyka to moja pierwsza odwzajemniona miłość w życiu. Mam wrażenie, jakbym przez ostatnie lata musiałam dokonać metaforycznej podróży, by dowiedzieć się, o czym chcę pisać i by poznać samą siebie na nowo. Tęskniłam za eskapizmem, groove’em… Może to czas, by pożegnać melancholijną Jessie. Spędziłam ostatni rok w studiu z moim przyjacielem Jamesem Fordem, pracując w gronie kilkunastu fantastycznych przyjaciół, by stworzyć płytę, z której będę naprawdę dumna — mówi artystka.

Na płycie „What’s Your Pleasure?” pojawiają się m.in. Kindness, Danny Parker, Shungudzo Kuyimba, Clarence Coffe Jr., producenci i DJ-e Benji B, Midland, Morgan Geist (Storm Queen), Matthew Tavares, a także Joseph Mount z Metronomy na gitarze oraz James Ford – kreatywna siła albumu.

Jessie Ware w Radiu ZET: wywiad z artystką i ekskluzywne wydanie ZET Akustycznie

W piątek świętowaliśmy wspólnie z Jessie Ware wydanie jej kolejnej płyty „What’s Your Pleasure?”. Po godz. 19:00 nasi słuchacze usłyszeli wyjątkowy wywiad z brytyjską wokalistką i mieli okazję wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania był jej nowy album.

Przeczytaj WYWIAD: Jessie Ware dla Radia ZET o nowym albumie: "Przy tej płycie można potańczyć w kuchni czy salonie"

Jessie Ware była również gwiazdą ekskluzywnego wydania naszego słynnego cyklu "ZET Akustycznie". Specjalnie dla słuchaczy Radia ZET artystka zaśpiewa trzy nowe utwory wprost ze swojego domu.

RadioZET.pl/mat.prasowe