Zamknij

Ed Sheeran stworzył piosenkę dla Jessie Ware. Posłuchaj!

Redakcja
17.10.2017 14:41
Ed Sheeran stworzył piosenkę dla Jessie Ware. Posłuchaj!
fot. ons.pl, youtube (JessieWareVEVO)

Już w najbliższy piątek, 20 października, Jessie Ware wyda swój kolejny album „Glasshouse”. Znajdzie się na nim m.in. kompozycja „Sam”, którą artystka stworzyła wspólnie z Edem Sheeranem. 

Jessie Ware i Ed Sheeran po raz kolejny łączą siły. Brytyjscy artyści napisali razem kompozycję „Sam”, bardzo emocjonalną balladę, która zamyka najnowszy album Ware.

Piosenka opowiada o jej relacjach z mężem Samem Burrowsem i macierzyństwie, które ją za moment czeka. Brytyjka nagrała ten utwór będąc w ósmym miesiącu ciąży. Na początku września tego roku piosenkarka urodziła córeczkę.

Fragmentu utworu można posłuchać poniżej. Pełna wersja jest dostępna tutaj.

To nie pierwszy raz, kiedy Sheeran i Ware współpracują. Artyści napisali wspólnie tekst do przeboju „Say You Love Me” z 2014 roku.

Dwa koncerty Jessie Ware w Polsce

Brytyjska artystka ogłosiła właśnie swoje kolejne tournée po Europie. Na trasie nie mogło zabraknąć Polski, gdzie Jessie Ware cieszy się ogromną popularnością. Piosenkarka wystąpi w Krakowie (4 marca 2018) i Warszawie (6 marca 2018).

Zobacz także

Wielka popularność w Polsce

Słuchacze Radia ZET poznali Jessie Ware przede wszystkim za sprawą przebojów „Wildest Moments” i „Say You Love Me”. Brytyjska piosenkarka, tworząca muzykę łączącą pop, r&b, soul i elektronikę, wydała dotąd dwa studyjne albumy „Devotion” (2012) oraz „Tough Love” (2014). Obydwa wydawnictwa zostały nagrodzone certyfikatami sprzedaży w Polsce. Debiut Brytyjki pokrył się w naszym kraju platyną, zaś drugi krążek – złotem.

W piątek Brytyjka wyda swoją trzecią płytę. Nowe wydawnictwo promują single „Midnight”, „Selfish Love” oraz „Alone”, na który możesz głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

RadioZET.pl/billboard.com/PK