Zamknij

Jessie Ware powróciła z nowym singlem! Zobacz teledysk do „Midnight” [WIDEO]

Redakcja
03.08.2017 16:33
Jessie Ware powróciła z nowym singlem! Zobacz teledysk do „Midnight” [WIDEO]
fot. Youtube (JessieWareVEVO)

Polscy słuchacze uwielbiają Jessie Ware. Jej albumy sprzedają się świetnie w naszym kraju, podobnie jak występy. Artystka zagrała ostatnio dwa wyprzedane koncerty w Gdańsku i Warszawie. Teraz prezentuje swój najnowszy singiel!

Brytyjka przygotowuje się właśnie do wydania swojej trzeciej już płyty, która pojawi się jeszcze w tym roku. Do współpracy przy krążku zaprosiła m.in. Eda Sheerana, Julię Michaels, Francis and the Lights czy Cashmere Cat. Pierwszą zapowiedzią nowego wydawnictwa jest singiel „Midnight”.

Jessie Ware to szczęśliwa mężatka i świeżo upieczona mama dziewczynki. Jej życie osobiste to jeden z głównych tematów, który będzie obecny na jej nadchodzącym krążku. W wywiadzie dla nowojorskiego magazynu The Fader zdradziła nieco więcej szczegółów.

„Wydaje mi się, że ten album jest o budowaniu rodziny oraz utrzymywaniu romantycznej relacji, kochaniu kogoś, uwielbianiu kogoś, nie wiedząc do końca, co robisz. Sprawdzanie się jako matka i towarzysz życia, kiedy brakuje Ci snu, to naprawdę ciężka praca” – tłumaczy artystka i dodaje: „Czuję, iż chcę udowodnić, że potrafię zrobić wszystko. Mogę nagrywać. Mogę być dobrą mamą. Mogę zrobić to wszystko. Nie miałam pojęcia, czy będę to potrafić. Byłam naprawdę przerażona”.

Wielka popularność w Polsce

Słuchacze Radia ZET poznali Jessie Ware przede wszystkim za sprawą przebojów „Wildest Moments” i „Say You Love Me”. Brytyjska piosenkarka, tworząca muzykę łączącą pop, r&b, soul i elektronikę, wydała dotąd dwa studyjne albumy „Devotion” (2012) oraz „Tough Love” (2014). Obydwa wydawnictwa zostały nagrodzone certyfikatami sprzedaży w Polsce. Debiut Brytyjki pokrył się w naszym kraju platyną, zaś drugi krążek – złotem.

Od wielu lat artystka jest częstym gościem w Polsce. Występuje zarówno na festiwalach, jak i pojedynczych eventach. W lipcu tego roku Jessie Ware gościła w Gdańsku oraz Warszawie, gdzie zagrała dwa wyprzedane koncerty.

RadioZET.pl/thefader.com/PK