Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Jessie Ware wraca do Polski na dwa koncerty

10.10.2017 12:38

Brytyjska artystka ogłosiła właśnie swoje kolejne tournée po Europie. Na trasie nie mogło zabraknąć Polski, gdzie Jessie Ware cieszy się ogromną popularnością. Piosenkarka wystąpi w Warszawie i Krakowie.

Jessie Ware wraca do Polski na dwa koncerty fot. Youtube (JessieWareVEVO)

Przyszłoroczna trasa koncertowa Jessie Ware obejmie jedenaście miast. Artystka pojawi się m.in. w Niemczech, Czechach, Belgii czy Francji.

Dwa polskie koncerty odbędą się w krakowskiej Tauron Arenie (4 marca) i na warszawskim Torwarze (6 marca). Bilety trafią do sprzedaży w najbliższy piątek, 13 października. Wejściówki będą dostępne na www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.ticketmaster.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn. Organizatorem jest agencja Go Ahead.

Nowa płyta „Glasshouse”

Brytyjka przygotowuje się właśnie do wydania swojej trzeciej płyty, która pojawi się w sklepach już 20 października. Do współpracy przy krążku zaprosiła m.in. Eda Sheerana i Julię Michaels. Nowe wydawnictwo promują single „Midnight”, „Selfish Love” oraz „Alone”.

Wielka popularność w Polsce

Słuchacze Radia ZET poznali Jessie Ware przede wszystkim za sprawą przebojów „Wildest Moments” i „Say You Love Me”. Brytyjska piosenkarka, tworząca muzykę łączącą pop, r&b, soul i elektronikę, wydała dotąd dwa studyjne albumy „Devotion” (2012) oraz „Tough Love” (2014). Obydwa wydawnictwa zostały nagrodzone certyfikatami sprzedaży w Polsce. Debiut Brytyjki pokrył się w naszym kraju platyną, zaś drugi krążek – złotem.

Od wielu lat artystka jest częstym gościem w Polsce. Występuje zarówno na festiwalach, jak i pojedynczych eventach. Ostatni raz Jessie Ware zagrała w naszym kraju w lipcu tego roku – gościła w Gdańsku oraz Warszawie, gdzie zagrała dwa wyprzedane koncerty.

RadioZET.pl/PK

Oceń