Zamknij

Jessie Ware wraca do Polski na dwa koncerty

Redakcja
10.10.2017 12:38
Jessie Ware wraca do Polski na dwa koncerty
fot. Youtube (JessieWareVEVO)

Brytyjska artystka ogłosiła właśnie swoje kolejne tournée po Europie. Na trasie nie mogło zabraknąć Polski, gdzie Jessie Ware cieszy się ogromną popularnością. Piosenkarka wystąpi w Warszawie i Krakowie.

Przyszłoroczna trasa koncertowa Jessie Ware obejmie jedenaście miast. Artystka pojawi się m.in. w Niemczech, Czechach, Belgii czy Francji.

Dwa polskie koncerty odbędą się w krakowskiej Tauron Arenie (4 marca) i na warszawskim Torwarze (6 marca). Bilety trafią do sprzedaży w najbliższy piątek, 13 października. Wejściówki będą dostępne na www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.ticketmaster.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn. Organizatorem jest agencja Go Ahead.

Nowa płyta „Glasshouse”

Brytyjka przygotowuje się właśnie do wydania swojej trzeciej płyty, która pojawi się w sklepach już 20 października. Do współpracy przy krążku zaprosiła m.in. Eda Sheerana i Julię Michaels. Nowe wydawnictwo promują single „Midnight”, „Selfish Love” oraz „Alone”.

Wielka popularność w Polsce

Słuchacze Radia ZET poznali Jessie Ware przede wszystkim za sprawą przebojów „Wildest Moments” i „Say You Love Me”. Brytyjska piosenkarka, tworząca muzykę łączącą pop, r&b, soul i elektronikę, wydała dotąd dwa studyjne albumy „Devotion” (2012) oraz „Tough Love” (2014). Obydwa wydawnictwa zostały nagrodzone certyfikatami sprzedaży w Polsce. Debiut Brytyjki pokrył się w naszym kraju platyną, zaś drugi krążek – złotem.

Od wielu lat artystka jest częstym gościem w Polsce. Występuje zarówno na festiwalach, jak i pojedynczych eventach. Ostatni raz Jessie Ware zagrała w naszym kraju w lipcu tego roku – gościła w Gdańsku oraz Warszawie, gdzie zagrała dwa wyprzedane koncerty.

RadioZET.pl/PK