Zamknij

Jessie Ware gwiazdą finału The Voice of Poland!

Redakcja
20.11.2017 15:52
Jessie Ware gwiazdą finału The Voice of Poland!
fot. Jonathan Short/Invision/AP/Fotolink

Brytyjska gwiazda wystąpi w ostatnim odcinku ósmej edycji popularnego muzycznego show. Finał odbędzie się już w najbliższą sobotę. 20 października ukazała się kolejna płyta Jessie Ware zatytułowana „Glasshouse”.

Wielki powrót Jessie Ware do Polski. Popularna artystka, która jest uwielbiana przez polską publiczność, wystąpi w trakcie finału The Voice of Poland.

W październiku zaprezentowała swój trzeci album „Glasshouse”. Promują go single „Midnight”, „Selfish Love” i „Alone”, na który możesz głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

Wielka popularność w Polsce

Słuchacze Radia ZET poznali Jessie Ware przede wszystkim za sprawą przebojów „Wildest Moments” i „Say You Love Me”. Brytyjska piosenkarka, tworząca muzykę łączącą pop, r&b, soul i elektronikę, wydała dotąd dwa studyjne albumy „Devotion” (2012) oraz „Tough Love” (2014). Obydwa wydawnictwa zostały nagrodzone certyfikatami sprzedaży w Polsce. Debiut Brytyjki pokrył się w naszym kraju platyną, zaś drugi krążek – złotem.

Od wielu lat artystka jest częstym gościem w Polsce. Występuje zarówno na festiwalach, jak i pojedynczych eventach. W marcu 2018 roku pojawi się ponownie w naszym kraju – zagra dwa koncerty w krakowskiej Tauron Arenie (4 marca) i na warszawskim Torwarze (6 marca).

RadioZET.pl/PK