Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Joanna Krupa w Radiu ZET o słynnym „CHWDP”: „Wyszła z tego duża burza” [WIDEO]

19.01.2018 16:35

Słynna polska modelka i jurorka programu „Top Model” była gościem piątkowego „Popołudnia z Radiem ZET”. Joanna Krupa opowiedziała o akcji „CHWDP”, którą zapoczątkował teledysk SNL Polska. 

Polska gwiazda odwiedziła Romana Osicę i Kamilę Terpiał tuż przed powrotem do Los Angeles. Joanna opowiedziała o swojej najnowszej akcji o dość kontrowersyjnie brzmiącej nazwie „CHWDP” („Chcę Wam Dać Psa”). W ostatnim odcinku SNL Polska został wyemitowany teledysk pod tym właśnie tytułem, w którym Krupa wystąpiła razem z Heleną Ganjalyan. Klip cieszy się bardzo dużą popularnością w internecie.

Modelka wytłumaczyła, że celem tej inicjatywy jest zwrócenie uwagi na adopcję psów, ale chciała również odczarować negatywny komunikat wobec policji, do której ma ogromny szacunek.

Przyznała także, iż pozytywny odzew w sprawie akcji „CHWDP” sprawił, że planuje ją dalej rozwijać. Rozpoczęto już spontaniczną sprzedaż koszulek. Cały dochód zostanie przekazany na konto fundacji. Krupa zdradziła, iż pojawi się niedługo drugi teledysk stworzony wspólnie z Grzegorzem Piotrowskim.

Prowadzący zapytali też modelkę o jej ewentualne plany odnośnie do własnego schroniska. Joanna poinformowała, że niedługo założy fundację, a na razie skupia się na pomocy placówce w Celestynowie.

RadioZET.pl/PK

Oceń