Zamknij

Joanna Kulig zaśpiewała „Dwa serduszka, cztery oczy” na festiwalu w USA! [WIDEO]

Redakcja
16.11.2018 13:40
Joanna Kulig
fot. Facebook (Joanna Kulig)

Joanna Kulig przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie promuje „Zimną wojnę”. Polska aktorka była obecna na festiwalu American Film Institute w Los Angeles. W trakcie specjalnego pokazu filmu Pawła Pawlikowskiego zaśpiewała piosenkę „Dwa serduszka, cztery oczy”.

Joanna Kulig śpiewa „Dwa serduszka, cztery oczy” w Hollywood

Rola Zuli w „Zimnej wojnie” Pawła Pawlikowskiego sprawiła, że  Joanna Kulig stała się w ekspresowym tempie jedną z najpopularniejszych polskich aktorek za granicą.

Joanna Kulig przebywa obecnie w USA, gdzie trwa intensywna promocja filmu. Warto dodać, że „Zimna wojna” jest jednym z głównych faworytów w wyścigu po prestiżowego Oscara.

Polska aktora pojawiła się na słynnym festiwalu American Film Institute w Los Angeles, gdzie wzięła m.in. udział w panelu dyskusyjnym obok takich gwiazd jak Willem Dafoe czy Richard E. Grant. Podczas AFI 2018 odbył się również specjalny pokaz polskiego filmu w Hollywood. W jego trakcie Joanna Kulig pojawiła się na scenie i zaśpiewała słynną piosenkę ludową „Dwa serduszka, cztery oczy”. Artystka wykonywała utwór również w „Zimnej wojnie”.

Joanna Kulig i jej muzyczna kariera

Joanna Kulig to nie tylko świetna aktorka. Wciąż nie wszyscy wiedzą, że Polka początkowo chciała związać swoją przyszłość przede wszystkim z muzyką. Wiele lat temu wystąpiła nawet w „Idolu”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK