Zamknij

Joanna Liszowskiej i nowy singiel "Into You". Aktorka wydała bardzo odważny klip [WIDEO]

Piotr Krajewski
17.06.2019 14:42
Joanna Liszowska Into You nowy singiel i odważny zmysłowy teledysk wideo
fot. Youtube (Joanna Liszowska)

Joanna Liszowska wydała nowy singiel „Into You”, który wyprodukowali szwedzcy producenci, odpowiedzialni za utwory z Konkursu Piosenki Eurowizji. W internecie pojawił się także bardzo odważny teledysk, w którym aktorka prezentuje się w kilku różnych odsłonach.

Joanna Liszowska i nowy singiel „Into You”. Nagrała odważny teledysk

Joanna Liszowska zaskoczyła swoich fanów i zaprezentowała nowy singiel. Piosenka „Into You” jest utrzymana w klimacie energetycznego popu i została napisana specjalnie dla polskiej aktorki.

Autorami utworu są szwedzcy producenci Dimitri Stassos i Thomas Karlsson. Pierwszy z nich współtworzył piosenki, które pojawiły się w Konkursie Piosenki Eurowizji, a drugi współpracował m.in. z Margaret.

Nowej piosence Joanny Liszowskiej „Into You” towarzyszy premiera sensualnego teledysku, w którym kobieta to żywioł o ogromnych pokładach emocji. Reżyserem wideoklipu jest Alan Kępski, z którym aktorka wspólnie stworzyła scenariusz. W teledysku Liszowska występuje w kilku różnych, zmysłowych odsłonach, a obok niej pojawia się aktor Eric Folly, znany z serialu "Barwy szczęścia".

Kobieta jest żywiołem… Są w niej ogromne pokłady emocji, pod wpływem których się nieustannie zmienia Nie ma jednej twarzy, a wiele wcieleń, które składają się na ten jedyny, niepowtarzalny wzór kobiecości, o takim a nie innym temperamencie czy wrażliwości.  Delikatna, łagodna, silna, zmysłowa, tajemnicza, zmienna  — każda z nas jest inna. A przez to przecież tak wyjątkowa… — mówi Joanna Liszowska.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK