Zamknij

Joanna Liszowska zaśpiewała „Aleja gwiazd”. Internauci krytykują występ aktorki [WIDEO]

Piotr Krajewski
05.08.2019 11:39
Joanna Liszowska zaśpiewała Aleja gwiazd internauci krytykują występ aktorki w Białymstoku wideo
fot. Youtube (Polsat)

Występ Joanny Liszowskiej na imprezie Disco pod Gwiazdami 2019 w Białymstoku wywołał burzę w sieci. Gwiazda zaśpiewała wielki przebój „Aleja gwiazd” Zdzisławy Sośnickiej. Jej wykonanie nie spodobało się jednak internautom.

Joanna Liszowska zaśpiewała „Aleja gwiazd”. Internauci krytykują występ

Joanna Liszowska wystąpiła na imprezie Disco pod Gwiazdami 2019, która w miniony weekend obyła się w Białymstoku. W trakcie koncertu aktorka serialu „Przyjaciółki”, będąca także jedną z prowadzących koncertu, postanowiła wykonać legendarny polski hit „Aleja gwiazd” z repertuaru Zdzisławy Sośnickiej.

Występ Joanny Liszowskiej z przebojem „Aleja gwiazd” nie zrobił jednak wrażenia na widzach. Internauci nie szczędzą słów krytyki w komentarzach pod nagraniem wideo. Wiele osób twierdzi, że aktorka kompletnie nie poradziła sobie ze słynnym utworem Zdzisławy Sośnickiej.

„Jak można było zrobić coś takiego tej piosence?”, „moja ulubiona piosenka została zniszczona w tym momencie”, „profanacja”, „jak się wyłączy dźwięk to całkiem spoko”, „jak usłyszałem ten wykon, od razu porównałem go z »Shallow« Maryli Rodowicz” — piszą internauci.

Joanna Liszowska nagrała odważny teledysk

Joanna Liszowska wydała niedawno nowy singiel „Into You”, który wyprodukowali szwedzcy producenci, odpowiedzialni za utwory z Konkursu Piosenki Eurowizji. W internecie pojawił się także bardzo odważny teledysk, w którym aktorka prezentuje się w kilku różnych odsłonach.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK