Zamknij

Ojciec Michaela Jacksona umiera. 89-latek jest śmiertelnie chory

Redakcja
26.06.2018 10:33
Joe Jackson
fot. Polaris/East News

Joe Jackson, ojciec Michaela Jacksona, przebywa w szpitalu w bardzo ciężkim stanie. Jak podają zagraniczne media, 89-letni mężczyzna ma raka trzustki w IV stadium zaawansowania. Zostały mu ostatnie chwile życia.

Ojciec Michaela Jacksona umiera

Joe Jackson ma raka trzustki w IV stadium zaawansowania. Choroba jest nieuleczalna, a ojcu Michaela Jacksona pozostały ostatnie chwile życia — informują zagraniczne media.

Mężczyzna przebywa obecnie w szpitalu. Podobno od kilku dni najbliższa rodzina miała problemy z odwiedzinami i uzyskaniem dostępu do dokumentacji medycznej 89-latka. Jackson, którego od lat łączą trudne relacje z bliskimi, miał osobiście zabronić lekarzom udzielania informacji o stanie zdrowia. Ostatecznie rodzina została dopuszczona do umierającego.

Rak trzustki to niejedyny problem zdrowotny, z którym zmaga się Joe Jackson. W ostatnich latach cierpiał na demencję, przeszedł udary mózgu i co najmniej jeden zawał serca. Kilkanaście miesięcy temu miał także wypadek samochodowy.

Joe Jackson Michael Jackson
fot. FOTOLINK/EAST NEWS

Joe Jackson urodził się w 1928 roku. Pracował jako łowca talentów. To właśnie z jego inicjatywy powstała grupa The Jackson 5 składająca się z pięciu braci Jackson. Zespół był początkiem wielkiej kariery Michaela Jacksona.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/variety.com/PK