Zamknij

Joe Jonas przefarbował się na różowo. Zrobił to z bardzo ważnego powodu [FOTO]

06.10.2020 14:36
Joe Jonas
fot. Rex Features/East News

Joe Jonas kompletnie zmienił fryzurę. Gwiazdor zespołu Jonas Brothers przefarbował włosy na kolor różowy. Okazuje się, że zrobił to z bardzo ważnego powodu. W ten sposób Joe Jonas postanowił wesprzeć osoby zmagające się z rakiem piersi.

Joe Jonas to obecnie jeden z najpopularniejszych amerykańskich wokalistów i gwiazdor zespołu Jonas Brothers, który wznowił działalność w zeszłym roku.

31-letni artysta zaskoczył swoich fanów zupełnie nową fryzurą. Joe Jonas pochwalił się ostatnio różowymi włosami. Ten nietypowy kolor pojawił się na jego głowie z bardzo ważnego powodu.

Joe Jonas przefarbował się na różowo. Zmienił fryzurę z ważnego powodu

Joe Jonas postanowił przefarbować się na różowo, ponieważ w ten sposób chciał wesprzeć wszystkie osoby zmagające się z rakiem piersi.

Do jednego ze zdjęć Joe Jonas dołączył różową wstążkę, która jest międzynarodowym symbolem oznaczającym walkę z tym bardzo niebezpiecznym nowotworem. Tegoroczny październik jest miesiącem świadomości raka piersi.

Rak piersi u mężczyzn: przyczyny, objawy, leczenie męskiego raka sutka

Joe Jonas został ojcem

Joe Jonas i gwiazda serialu „Gra o Tron” Sophie Turner zostali rodzicami. Pod koniec lipca przywitali się na świecie swoje pierwsze dziecko. Córeczka pary nazywa się Willa.

RadioZET.pl/billboard.com/PK