Zamknij

Świąteczna reklama John Lewis. Wzruszający spot z Eltonem Johnem hitem internetu! [WIDEO]

Redakcja
16.11.2018 15:14
John Lewis reklama świąteczna 2018 Elton John
fot. Youtube (John Lewis & Partners)

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Pojawia się coraz więcej nowych świątecznych reklam. Wygląda na to, że najbardziej wzruszającym spotem w tym roku będzie reklama firmy John Lewis, w której gościnnie pojawia się Elton John. Krótki film jest już hitem internetu i podbija YouTube.

John Lewis: reklama świąteczna z Eltonem Johnem w 2018 roku WIDEO

Brytyjska sieć domów towarowych John Lewis słynie z pięknych bożonarodzeniowych kampanii reklamowych, które w mgnieniu oka stają się hitami internetu.

Wygląda na to, że także tegoroczna reklama John Lewis podbije serca milionów osób z całego świata. W głównej roli występuje tam Elton John. Film w niezwykle wzruszający sposób opowiada historię legendarnego muzyka. W spocie możemy usłyszeć m.in. jego słynny przebój „Your Song” oraz zobaczyć postać małego artysty, który dostaje pod choinkę od mamy i babci piękne pianino.

Jak informują brytyjskie media, Elton John otrzymał za udział w świątecznej reklamie John Lewis około 5 milionów funtów.

W ostatnich latach bożonarodzeniowe spoty John Lewis mogą pochwalić się ogromnymi liczbami wyświetleń w sieci. Internauci zakochali się w ich pięknych i wzruszających kampaniach. Ostatnie pięć obejrzano łącznie ponad 110 milionów razy na oficjalnym kanale John Lewis na YouTube.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl/PK