Zamknij

Jojo Siwa dokonała coming outu. 17-letnia piosenkarka dziękuje fanom: "Jestem naprawdę szczęśliwa"

25.01.2021 10:08
Jojo Siwa
fot. Mayer/Face to Face/REPORTER/East News

Jojo Siwa dokonała coming outu. Piosenkarka, tancerka i gwiazda YouTube’a wyznała, że należy do środowiska LGBT+. 17-latka postanowiła ujawnić prawdę w wyjątkowy sposób – opublikowała koszulkę z napisem „najlepsza gay-kuzynka na świecie”.

Jojo Siwa to popularna piosenkarka, tancerka i gwiazda YouTube’a, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Popularność Amerykanki jest tak duża, że magazyn Time umieścił ją na liście 100 najbardziej wpływowych osób w 2020 roku.

Gwiazda postanowiła rozpocząć 2021 rok od bardzo ważnej wiadomości. Jojo Siwa dokonała coming outu i oficjalnie przyznała, że uważa się za część społeczności LGBT+.

Zobacz także: Łukasz Jakóbiak jest gejem. Youtuber zdecydował się na coming out [FOTO]

Jojo Siwa dokonała coming outu. Piosenkarka i gwiazda YouTube częścią społeczności LGBT+

Jojo Siwa dokonała coming outu w mediach społecznościowych. 17-latka opublikowała zdjęcie, na którym jest ubrana w koszulkę z napisem „najlepsza gay-kuzynka na świecie”.

 Moja kuzynka dała mi nową koszulkę – pochwaliła się Amerykanka.

W ten sposób JoJo Siwa potwierdziła, że czuje się częścią społeczności LGBT+. Artystka otrzymała tysiące pozytywnych wiadomości od znanych gwiazd (m.in. Ellen DeGeneres i Rosie O'Donnell) i fanów, którzy cieszą się wraz z 17-latką.

Kilka dni później Siwa podziękowała wszystkim w trakcie nagrania, które opublikowała na Instagramie.

Otrzymałam niezliczoną ilość miłości i wsparcia... Jestem naprawdę, naprawdę, naprawdę szczęśliwa – wyznała.

Zobacz także: Tymon Tymański dokonał "coming outu"? Zaskakujący komentarz muzyka

Kim jest Jojo Siwa?

Jojo Siwa jest jedną z największych gwiazd YouTube’a. Jej oficjalny kanał śledzi ponad 12 milionów osób. Ogromną popularnością cieszy się także na Instagramie, gdzie może pochwalić się ponad 10 milionami obserwujących.

17-latka zdobyła popularność za sprawą tanecznego programu „Dance Moms”, w którym występowała wraz ze swoją mamą, Jessalynn Siwa.

Jojo Siwa wydała także trzy minialbumy i kilka singli, w tym przebój „Boomerang” z 2016 roku, który pokrył się w Stanach Zjednoczonych podwójną platyną. Teledysk do utworu ma niemal miliard odtworzeń w serwisie YouTube.

Zobacz także: Aktor z "Zakochanych po uszy" szczerze o swojej orientacji: "Jestem nieheteronormatywny"