Zamknij

Jonas Blue & MAX – „Naked”. To będzie przebój lata 2020? Piątkowa premiera w Radiu ZET

26.06.2020 12:44
Jonas Blue MAX Naked nowy singiel przebojem lata 2020 premiera w Radiu ZET
fot. Youtube

Jonas Blue, twórca hitów „Perfect Strangers czy „Rise” powraca z nowym singlem „Naked”, który stworzył razem z amerykańskim wokalistą MAX-em. Czy piosenka zostanie jednym z hitów tegorocznego lata? Przekonamy się już wkrótce. Premiera „Naked” na antenie Radia ZET już w piątek po godz. 14:00.

Jonas Blue, MAX – Naked. Nowy singiel w Radiu ZET

Jonas Blue i MAX prezentują nowy singiel „Naked”. Chwytliwy hook, zaraźliwa melodia i wpadająca w ucho gitarą to tylko kilka elementów, które mogą sprawić, że piosenka będzie jednym z kandydatów do tegorocznego przeboju lata. W sieci pojawił się oficjalny teledysk, w którym występują rodzina Jonasa i żona MAX-a.

Przy tworzeniu singla Jonas Blue i MAX współpracowali z Edem Drewettem (Little Mix, One Direction) oraz Samem Romansem, który jest autorem wielkiego hitu Lewisa Capaldi „Someone You Loved”.

Tworzenie „Naked” w studiu było czymś magicznym – wszystko zagrało i popłynęło bardzo naturalnie. Piosenka jest zabawna, pozytywna, pełna luzu, ale ma też swoją uwodzicielską stronę. Wokal MAXa pasuje tam idealnie – w jego śpiewie jest soul i swag, dzięki czemu wszystko brzmi idealnie. Słyszymy każdą emocję. Cieszę się, że wreszcie możecie usłyszeć „Naked” – mówi Jonas Blue.

Uzależniłem się od „Naked” już przy pierwszym przesłuchaniu wersji demo. Przypomniało mi to moment, gdy po raz pierwszy spotkałem swojego psa i musiałem powiedzieć wszystkim dookoła: „cofnijcie się, on jest mój!”. W tym singlu jest coś wyjątkowego. Gdy Jonas zapytał mnie, czy chcę z nim pracować nad tą piosenką, poczułem się znakomicie! – dodaje MAX.

Kim są Jonas Blue i MAX?

Single Jonasa Blue zgromadziły dotychczas ponad 120 platynowych wyróżnień. Katalog artysty liczy 11 miliardów streamów i 55 mln egzemplarzy sprzedanych singli. W 2020 na podobnym poziomie utrzymują się streamy takich gwiazd jak The 1975 czy Niall Horan. Debiutancki album Jonasa Blue ma już status srebra w Wielkiej Brytanii i wielkimi krokami zbliża się do złota.

MAX może pochwalić się miliardem streamów, 9 milionami słuchaczy miesięcznie w Spotify, 300 mln wyświetleń na YT oraz potrójną platyną w USA za „LightsDown Low”. Dziennikarze magazynu „GQ” nazwali go młodym bogiem popu. Po sukcesie albumu „Hell’s Kitchen Angel” MAX bije rekordy wszędzie tam, gdzie się pojawi, a jego występy można było oglądać m.in. w „The Late Late Show with James Corden” oraz „Good Morning America”.

RadioZET.pl/mat.prasowe