Jonas Brothers i nowy singiel „Sucker”. Słynny zespół braci powrócił [WIDEO]

01.03.2019 10:59

Jonas Brothers znów nagrywają. Popularny niegdyś zespół powraca po sześciu latach z nowym singlem „Sucker”, który jest pierwszą zapowiedzią nowej ich nowej płyty. Grupę Jonas Brothers tworzy trójka braci.

Jonas Brothers Sucker nowy singiel zespół braci powrócił teledysk WIDEO fot. Instagram (Jonas Brothers)

Jonas Brothers i singiel „Sucker”. Nowy teledysk zespołu braci

Jonas Brothers powrócili z nowym singlem. Piosenka „Sucker” to pierwszy od sześciu lat premierowy utwór zespołu trójki braci: Nicka, Joego i Kevina Jonasów. Grupa opublikowała także oficjalny teledysk do „Sucker”, w którym pojawiają się życiowe partnerki artystów: Priyanka Chopra, Danielle Jonas i Sophie Turner.

Powrót Jonas Brothers zdziwił niejednego fana muzyki. Kilka lat temu członkowie oficjalnie ogłosili, że kończą współpracę, ponieważ pojawiły się znaczące różnice w kwestii tworzonej muzyki. Bracia postanowili skupić się więc na karierach solowych, które w przypadku Nicka Jonasa i Joe Jonasa okazały się niemałym sukcesem. Nick nagrał kilka przebojów („Jealous”, „Levels”), a Joe założył formację DNCE, znaną z wielkiego hitu „Cake By The Ocean”.

Zespół Jonas Brothers powstał w 2005 roku. W ciągu ośmiu lat kariery nagrali łącznie cztery studyjne albumy, które rozeszły się w ponad 17 milionach egzemplarzy na całym świecie. Wydali kilka przebojów, m.in. „Burnin’ Up”, „S.O.S.” i „Paranoid”. Grupa była także nominowana do prestiżowej nagrody Grammy.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK 

Oceń