Zamknij

Jonas Brothers i nowy singiel „Sucker”. Słynny zespół braci powrócił [WIDEO]

Redakcja
01.03.2019 10:59
Jonas Brothers Sucker nowy singiel zespół braci powrócił teledysk WIDEO
fot. Instagram (Jonas Brothers)

Jonas Brothers znów nagrywają. Popularny niegdyś zespół powraca po sześciu latach z nowym singlem „Sucker”, który jest pierwszą zapowiedzią nowej ich nowej płyty. Grupę Jonas Brothers tworzy trójka braci.

Jonas Brothers i singiel „Sucker”. Nowy teledysk zespołu braci

Jonas Brothers powrócili z nowym singlem. Piosenka „Sucker” to pierwszy od sześciu lat premierowy utwór zespołu trójki braci: Nicka, Joego i Kevina Jonasów. Grupa opublikowała także oficjalny teledysk do „Sucker”, w którym pojawiają się życiowe partnerki artystów: Priyanka Chopra, Danielle Jonas i Sophie Turner.

Powrót Jonas Brothers zdziwił niejednego fana muzyki. Kilka lat temu członkowie oficjalnie ogłosili, że kończą współpracę, ponieważ pojawiły się znaczące różnice w kwestii tworzonej muzyki. Bracia postanowili skupić się więc na karierach solowych, które w przypadku Nicka Jonasa i Joe Jonasa okazały się niemałym sukcesem. Nick nagrał kilka przebojów („Jealous”, „Levels”), a Joe założył formację DNCE, znaną z wielkiego hitu „Cake By The Ocean”.

Zespół Jonas Brothers powstał w 2005 roku. W ciągu ośmiu lat kariery nagrali łącznie cztery studyjne albumy, które rozeszły się w ponad 17 milionach egzemplarzy na całym świecie. Wydali kilka przebojów, m.in. „Burnin’ Up”, „S.O.S.” i „Paranoid”. Grupa była także nominowana do prestiżowej nagrody Grammy.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK